Inspirační fotografie interiérů

Inspirujte se, vybírejte podle stylů a nebo podle cenových hladin. U fotografií interiérů je informace o produktech a dodavateli.

inspirace pro bydlení interiéry.jpg

Fotogalerie interiérů - VSTUPTE

Vyhledávejte inspiraci pro své bydlení podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Katalog produktů do interiérů

Hledáte stůl, postel, sedací soupravu a nebo jen doplňky do interiéru? V našem přehledně řazeném katalogu výrobků to je jednoduché!

inspirace interiery produkty bydlení.jpg

Fotogalerie produktů - VSTUPTE

Vyhledávejte výrobky do interiérů podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Čerstvé novinky na interiéry.cz

Šikovní pomocníci do kuchyněInspirace pro bydlení

Šikovní pomocníci do kuchyně

interiery.cz |

Inspirujte se krátkým výběrem praktických kuchyňských pomocníků. Nejsou to naprosté nezbytnosti do kuchyně, ale zcela jistě velmi usnadní a zpříjemní vaření či pečení.

Tapety se opět stávají hitem. Jaké dominují?Inspirace pro bydlení

Tapety se opět stávají hitem. Jaké dominují?

interiery.cz |

Když se řekne tapeta, tak se mnoho lidí ohlédne do minulosti za takovými variantami, které nebyly zase až tak dokonalé. Tato doba je dávno pryč a současný sortiment jasně ukazuje, že má co nabídnout.

Proč si do své kuchyně pořídit kávovar?Inspirace pro bydlení

Proč si do své kuchyně pořídit kávovar?

interiery.cz |

Také milujete nebo potřebujete kávu a tak si ji dáváte každý den? Pokud ano, nemusíte ji vždy vařit klasicky, zalitím v hrnečku. Hitem poslední doby jsou kávovary.

Znáte hlavní výhody vestavěných skříní?Inspirace pro bydlení

Znáte hlavní výhody vestavěných skříní?

interiery.cz |

Úložné prostory je třeba řešit, ať už bydlíte v domě, nebo bydlíte v bytě. Co se poslední roky jasně dostává do popředí? Jsou to vestavěné skříně. Proč tomu tak je? To vám můžeme říci.

Jak poznat opravdu kvalitní bydlení?Inspirace pro bydlení

Jak poznat opravdu kvalitní bydlení?

interiery.cz |

Vybíráte byt? Je vhodné zaměřit se primárně na jeho kvalitu. Jak ji poznat a jak odlišit byty obyčejné od těch, které zaručeně splní požadavky náročných zákazníků? Podívejte se s námi.

Barvou roku 2018 je mystická ultra fialováInspirace pro bydlení

Barvou roku 2018 je mystická ultra fialová

interiery.cz |

Ultra Violet je odstín, který společnost Pantone zvolila letošním trendem. Sami ho nazvali jako dramaticky provokativní, promyšlený odstín, sdělující originálnost, vynalézavost a vizionářské myšlení.

O portálu

Internetový portál Interiery.cz je určen jak pro širokou veřejnost, která se zajímá o design a vybavování interiérů, tak i pro odborníky, kteří zde mohou své produkty prezentovat. Jeho cílem je pomáhat lidem s návrhem, vybavováním i dekorováním interiérů. Díky krásným velkoformátovým fotografiím se návštěvníci mohou nejen inspirovat, ale mají možnost jednotlivé výrobky přímo poptat u dodavatele.

Velkou předností projektu je, že prezentuje reálně dostupné produkty na českém trhu od renomovaných výrobců. Uživatelé zde najdou inspiraci, aktuální novinky a trendy ze světa bydlení i designu. Součástí portálu je také jedna z největších databází inspiračních fotografií interiérů, která vás jistě osloví. Dále zde objevíte články, rady a tipy, jak správně vybavit svůj domov, i kontakty na odborníky. Tak neváhejte a najděte si ty správné.

Portál je rozdělen na dvě hlavní části, kdy v jedné části prezentujeme inspirativní fotografie interiérů významných českých dodavatelů a drůhá část se týká již samotných produktů a výrobků. Interiery.cz jsou vlastně velkým on-line katalogem nábytku, kuchyní, sedacích souprav, doplňků, svítidel a dalších výrobků určených do interiérů. V tomto katalogu jsme také připravili filtry, které umožní prohlížet si fotografie podle stylu (moderní, designový, tradiční...), podle cenové hladiny ( 4 cenové hladiny) a samozřejmostí je rozdělení na typy místnosti (kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, jídelna...) a následně také na zaměření výrobků v dané místnosti (jídelní stoly, sedací soupravy, komody...).

V neposlední řadě můžete využít funkce Můj projekt, která vám umožní mít vše, co vás inspirovalo, na jednom místě. Vyberte si, uložte si vše do své složky a vybavte si svůj interiér snadno a rychle. Interiery.cz jsou tu pro vás i vaše bydlení.

Partneři portálu

logo_Decoland partner.jpg

Široká nabídka designového a funkčního nábytku a doplňků od pečlivě vybraných světových výrobců. Radost bydlet...

top-office_logo_new.jpg

Přední dodavatel kancelářského a manažerského nábytku s tradicí od roku 1993. Provádíme návrhy kanceláří zdarma!

logo-bydleni-interier.jpg

Stylový magazín plný rad, triků a nápadů pro moderní, jedinečné a zábavné bydlení. Nechte se inspirovat u nás!