Inspirační fotografie interiérů

Inspirujte se, vybírejte podle stylů a nebo podle cenových hladin. U fotografií interiérů je informace o produktech a dodavateli.

inspirace pro bydlení interiéry.jpg

Fotogalerie interiérů - VSTUPTE

Vyhledávejte inspiraci pro své bydlení podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Katalog produktů do interiérů

Hledáte stůl, postel, sedací soupravu a nebo jen doplňky do interiéru? V našem přehledně řazeném katalogu výrobků to je jednoduché!

inspirace interiery produkty bydlení.jpg

Fotogalerie produktů - VSTUPTE

Vyhledávejte výrobky do interiérů podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Čerstvé novinky na interiéry.cz

Barvou roku 2018 je mystická ultra fialováInspirace pro bydlení

Barvou roku 2018 je mystická ultra fialová

interiery.cz |

Ultra Violet je odstín, který společnost Pantone zvolila letošním trendem. Sami ho nazvali jako dramaticky provokativní, promyšlený odstín, sdělující originálnost, vynalézavost a vizionářské myšlení.

Obývací pokoje: jak z něj udělat srdce našeho domovaInspirace pro bydlení

Obývací pokoje: jak z něj udělat srdce našeho domova

interiery.cz |

V obýváku trávíme nejvíc času. Většinou na pohovce, na křesle nebo na huňatém koberci u krbu. Sledujeme televizi, povídáme si s rodinou a vítáme tu i svoje návštěvy.

Vázy - praktické i dekorativní bytové doplňkyInspirace pro bydlení

Vázy - praktické i dekorativní bytové doplňky

interiery.cz |

V interiéru plní svou funkci praktickou i dekorativní. Inspirujte se vázami, dle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny - čiré sklo, barevné sklo, keramika, kamenina i kov.

Domácnost bez bakterií zaručí tlak a vysoká teplotaInspirace pro bydlení

Domácnost bez bakterií zaručí tlak a vysoká teplota

interiery.cz |

Hloubkové čištění je trendem. V dokonale čisté domácnosti chce žít zcela určitě každý. Zvláště potom ve chvíli, kdy se v takovém interiéru nacházejí i malé děti.

O portálu

Internetový portál Interiery.cz je určen jak pro širokou veřejnost, která se zajímá o design a vybavování interiérů, tak i pro odborníky, kteří zde mohou své produkty prezentovat. Jeho cílem je pomáhat lidem s návrhem, vybavováním i dekorováním interiérů. Díky krásným velkoformátovým fotografiím se návštěvníci mohou nejen inspirovat, ale mají možnost jednotlivé výrobky přímo poptat u dodavatele.

Velkou předností projektu je, že prezentuje reálně dostupné produkty na českém trhu od renomovaných výrobců. Uživatelé zde najdou inspiraci, aktuální novinky a trendy ze světa bydlení i designu. Součástí portálu je také jedna z největších databází inspiračních fotografií interiérů, která vás jistě osloví. Dále zde objevíte články, rady a tipy, jak správně vybavit svůj domov, i kontakty na odborníky. Tak neváhejte a najděte si ty správné.

Portál je rozdělen na dvě hlavní části, kdy v jedné části prezentujeme inspirativní fotografie interiérů významných českých dodavatelů a drůhá část se týká již samotných produktů a výrobků. Interiery.cz jsou vlastně velkým on-line katalogem nábytku, kuchyní, sedacích souprav, doplňků, svítidel a dalších výrobků určených do interiérů. V tomto katalogu jsme také připravili filtry, které umožní prohlížet si fotografie podle stylu (moderní, designový, tradiční...), podle cenové hladiny ( 4 cenové hladiny) a samozřejmostí je rozdělení na typy místnosti (kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, jídelna...) a následně také na zaměření výrobků v dané místnosti (jídelní stoly, sedací soupravy, komody...).

V neposlední řadě můžete využít funkce Můj projekt, která vám umožní mít vše, co vás inspirovalo, na jednom místě. Vyberte si, uložte si vše do své složky a vybavte si svůj interiér snadno a rychle. Interiery.cz jsou tu pro vás i vaše bydlení.

Partneři portálu

logo_Decoland partner.jpg

Široká nabídka designového a funkčního nábytku a doplňků od pečlivě vybraných světových výrobců. Radost bydlet...

top-office_logo_new.jpg

Přední dodavatel kancelářského a manažerského nábytku s tradicí od roku 1993. Provádíme návrhy kanceláří zdarma!

logo-bydleni-interier.jpg

Stylový magazín plný rad, triků a nápadů pro moderní, jedinečné a zábavné bydlení. Nechte se inspirovat u nás!