Koupelny a WC – fotogalerie a inspirace

Koupelny - oáza soukromí a čistoty. Fotogalerie a inspirace koupelen.

Většinou malá místnost, ale s velkou důležitostí pro Vaše bydlení! Podívejte se jak řešit Vaší koupelnu, zda umístit dvoj-umyvadlo, jak zvolit barevné kombinace, zda se rozhodnout pro sprchový kout anebo vanu. U nás najdete inspiraci od předních českých výrobců a prodejců, takže pokud najdete vhodné řešení, tak i víte, kde můžete produkty zakoupit. Podívejte se a inspirujte se s fotogaleriemi koupelen.

Přestože se často jedná o menší místnost, je o to těžší vymyslet její správné řešení, které by splňovalo všechny požadavky. V současnosti je velmi oblíbené koupelny v moderním stylu, pokud však preferujete jiný typ, můžete se u nás také nechat inspirovat ostatními styly. Koupelna by měla být chytře rozdělena a měla by mít dostatek odkládacího prostoru. Ať už máte sprchový kout nebo si dopřáváte dlouhou a příjemnou koupel ve vaně, nahlédněte na inspirace a fotogalerie již hotových koupelen. Třeba se vám zalíbí jedno z hotových řešení.

Koupelna bude potěšením nejen pro Vás, ale i pro Vaše hosty. Kvalitní vybavení do koupelny, které zde najdete, je navrhováno předními českými designéry. A jestli se rozhodnete pro jedno z nabízených řešení koupelny třeba v designovém stylu, budete mít možnost poslat dotaz také dodavateli. Vytvořte si s námi ideální oázu čistoty.

Typ zobrazení