Novinky – Inspirace pro bydlení

Můj projekt - místo pro Vaší inspiraci!

interiery.cz |

Našli jste inspiraci pro Vaše bydlení? Líbí se Vám některá z novinek? Nyní můžete mít vše ve Vaší osobní složce MŮJ PROJEKT!

Chystáte se na nákup nového nábytku a nebo se připravujete na rekonstrukci koupelny a nebo celého interiéru? Hledáte inspiraci a chcete mít vše na jednom místě?

Připravili jsem pro Vás novou funkci na našem portálu a tou je osobní složka Můj Projekt. Tato funkce je dostupná pro registrované uživatele našeho portálu a slouží k ukládání inspiračních fotografií a nebo produktových fotografií do Vámi založených projektů.

muj projekt-1V1.jpg

Vytvoření nového projektu je velmi snadné!  

Nový projekt můžete vytvořit tak, že ie přes horní menu otevřete Můj projekt a tam kliknete na oranžový box + Nový Projekt  a následně vyplníte Název projektu a Popis projektu. Vše potvrdíte modrým boxem Vytvořit nový projekt

tabulka.jpg

Je to velmi snadné, ale Nový Projekt můžete založit i druhým způsobem. Pokud si prohlížíte detaily fotografií a některá Vás zaujala, máte možnost jí vložit do již existujícího projektu a nebo přímo z tohoto místa založit nový projekt a fotografii zde uložit.

V pravém menu otevřete záložku Přidat do můj projekt a dále stačí vyplnit Název nového projektu, Popis nového projektu a Poznámku k fotografii (pokud nebude vyplněna bude se zobrazovat název fotografie). Vše potvrdíte modrým boxem Vložit do mého projektu. 

založit projekt.jpg

Líbí se Vám naše novinky, ale nechcete je stále vyhledávat?

Opět Vám poslouží osobní složka Můj projekt. U novinek máte možnost vkládat novinky do již existujících projektů, tak jako vidíte na následujícím obrázku.

muj projekt-3V1.jpg

Nebo si také můžete vytvořit Nový projekt jen na Novinky a na tomto místě si ukládat všechny novinky, které chcete mít vždy po ruce, tak jako vidíte na následujícm obrázku.

Novinky1.jpg

Vložení novinky je opět velmi snadné - přímo z novinky, kterou čtete, si klikem na položku Přidat do můj projekt vložíte novinku do buď již existujícího projektu a nebo si zde můžete vytvořit projekt nový.

novinka-2.jpg

 

Za portál INTERIERY.CZ Vám přejeme ať u nás najdete inspiraci, která Vám pomůže se zařizováním nového bydlení a nebo s rekonstrukcí bydlení stávajícího. Věříme, že i naši vybraní dodavatelé Vám pomohou a to jak s návrhy a nebo i následnou relaizací.