Výrobce

SOLODOOR

SOLODOOR
Nádražní 166
Sušice
342 01
www.solodoor.cz

Telefon: 376 522 343

E-mail: prodej@solo.cz

Společnost SOLODOOR a.s. byla založena v roce 1997 a je nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a.s. Díky své letité působnosti je společnost SOLODOOR v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní.

Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní. Jako renomovaný dodavatel s dlouholetou tradicí SOLODOOR a.s. úspěšně expanduje také na zahraniční trhy. Významnou pozici společnost v současné době zaujímá zejména na trzích střední a východní Evropy. Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a.s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k lídrům na trhu interiérových dveří a zárubní. Součástí inovativních strategií společnosti SOLODOOR a.s. je nejen zvyšování kvality dveří a zárubní, ale také snižování výroby na životní prostředí.

Zobrazit všechny novinky od dodavatele

Novinky od dodavatele SOLODOOR

Hledáte bezpečné vchodové dveře do bytu?

Hledáte bezpečné vchodové dveře do bytu?

Jaká vrata, takový hospodář. To platilo dříve a platí stále, a to i u vchodových dveří do bytu. Máme pro vás tip na moderní vchodové dveře, které jsou odolné, ale navíc také skvěle vypadají.

Kde se uplatní posuvné dveře na stěnu?

Kde se uplatní posuvné dveře na stěnu?

Výhoda posuvných dveří je od prvního pohledu zřejmá – dveře nezasahují do prostoru, takže jsou ideálním řešením pro užší prostory, jako jsou například chodby.