Obchodní společnost

KARE Design

KARE Design
Skorkovská 2457
Praha Černý Most
198 00
www.kare-shop.cz/

Mobil: 774 007 774

E-mail: obchod@kare-prague.cz

Joy of living!

Inspirace – ne konvence. KARE je nekonvenční nábytkářská firma, která striktně odmítá run-of-the-mill koncepty, funguje strategicky s citem pro trh a zajišťuje trvalý úspěch s revolučními myšlenkami vybavovat. Jürgen Reiter a Peter Schönhofen jsou hlavními tvůrci za tím vším. Založili společnost jako studenti, a jako vlastníci a manažeři zůstávají v čele společnosti až po současnost – práce s vášní, ochota k inovacím a osobní angažovanost. Jako mezinárodní dodavatel je KARE rychlejší, chytřejší a úspěšnější na trhu.

Zdobíme svět! S vlastními prodejnami v Německu a Rakousku, 200 partnerů na celém světě a 2000 obchodních zákazníků v KARE inspiruje kosmopolitní duchy a mladé lidi všech věkových kategorií ve více než 40 zemích s nadšením pro individuální vybavení. V roce 2014 společnost otevřela Kare Kraftwerk – mezinárodní vlajkovou loď KARE nabízející jedinečný životní styl a vybavovací myšlenky budoucnosti v bývalé elektrárně ve Mnichově.

KARE Design GmbH je soukromá společnost s mezinárodní působností na trhu v oblasti nábytku, osvětlení a dekoračních doplňků. Jako franchise partner, velkoobchod, prodejce, shop-in-shop a trendsetter ve vybavování zaznamenalo KARE nepřetržitý růst od doby, kdy bylo založeno.

 

Značky dodavatele KARE Design

Zobrazit všechny novinky od dodavatele

Novinky od dodavatele KARE Design