Obchodní společnost

ZOOT

ZOOT
Zubatého 295/5
Praha 5
150 00
www.zoot.cz

Mobil: 606 723 678

E-mail: info@zoot.cz

UDĚLEJTE SI RADOST JEN TAK...

Dost monopolu velkých značek, dost neosobním nákupním centrům, dost obchodům diktujícím, co nosit a kým být. Baví nás mladé, neokoukané značky, které samy mají osobnost a příběh. Kterým na vás a na vašem stylu záleží stejně jako nám.

Také máte pocit, že se český módní svět pohybuje mezi předraženými pseudo luxusními obchody, unifikovaným stylem těch cenově dostupných a hony na "značkové" zbytky se 110% slevou?

Pojďme to společně změnit.

Pro radost z vlastního stylu. Abyste už nepotkávali na ulici lidi v úplně stejných šatech, abyste si o nádherné kabelce nemuseli říct, že ji přeci bude mít každý.

Demokratizujeme módu. Baví nás svěží značky, co už venku frčí. Značky, za kterými stojí osobnosti se stejnou vizí - dělat vám radost. Lidské příběhy všité do vesty. Značky respektující požadavek na nejvyšší kvalitu, které ale kvůli logu nenastřelují cenu.

A přestože jsme online obchod, chceme vám být blíž. Chceme se potkávat osobně - ve Výdejnách radosti i jinde. Vymýšlet, blbnout a radovat se ze změn, které se na českém módním trhu začínají dít. Být vaším průvodcem na cestě k vlastnímu stylu.

Pohodlnost onlinu ještě nikdy nenabyla osobitějšího významu.

Nakupujte módu online.

ZOOT. Buďte, kým chcete.

Značky dodavatele ZOOT