Obchodní společnost

BUTLERS - MADE FOR YOUR HOME

BUTLERS - MADE FOR YOUR HOME
Vinohradská 2828/151
Praha
13000
www.butlers.cz

Mobil: 777 751 116

E-mail: info@butlers.cz

Vše pro Váš domov...

Pokud existuje jedno místo, kde by mělo být vše perfektní, pak je to váš domov, kde si můžete vychutnat svůj volný čas – s rodinou, s přáteli nebo jen o samotě, kde můžete být sami sebou, obklopeni věcmi, které máte nejvíce rádi.

A kde se vaší kreativitě nekladou žádné meze: v myšlení, v práci, výzdobě, vybavení, vaření…. Pro vás je tu společnost Butlers.

Skvělé nápady. Dárky pro kamarády. Rady pro kuchařské nadšence. Inspirace pro individualisty. Nádherné věci vyrobené pro váš domov. A to vše v dobré kvalitě za nejlepší cenu.

Značky dodavatele BUTLERS - MADE FOR YOUR HOME

Zobrazit všechny novinky od dodavatele

Novinky od dodavatele BUTLERS - MADE FOR YOUR HOME

Nalaďte se doma na jaro a Velikonoce

Nalaďte se doma na jaro a Velikonoce

Po tuhé zimě jsme se konečně dočkali začátku jara, které přineslo příjemné teploty a více slunečního svitu. S jarem se probouzí příroda a zanedlouho začné hrát všemi barvami. Vneste jaro do interiéru.

Vánoční výzdoba a novinky u Butlers

Vánoční výzdoba a novinky u Butlers

Připravte se na předvánoční období s výzdobou od Butlers. Inspirujte se vánočními věnci, slavnostním stolováním i dekorativním osvětlením. Novinkou v běžném sortimentu je skandinávský nábytek.

Inspirativní design svítidel od Butlers

Inspirativní design svítidel od Butlers

Osvětlení interiéru neberte na lehkou váhu. V první řadě je velmi důležité kvalitní osvětlení ve smyslu dobrého rozmístění a volby odpovídajícího světelného zdroje. Poté nastupuje výběr vzhledu.