Obchodní společnost

ATAN nábytek

ATAN nábytek
Mikulášské náměstí 21
Plzeň
326 00
www.atan.cz

Telefon: 371 409 895

E-mail: info@atan.cz

Společnost ATAN se na českém trhu pohybuje již více než 20 let. Působení firmy odstartoval v roce 1994 Marek Javorský prodejem několika kusů židlí.

Nábytek do všech místností

Během prvních pár let se nábytek ATAN vyhoupl mezi největší prodejce v České republice a na této pozici se drží dodnes. Současně patří mezi nejdéle působící internetový obchod s kompletní nabídkou nábytku pro vybavení kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, koupelen a kanceláří.

Interiéry na míru

Firma je obchodním partnerem několika významných českých i zahraničních výrobců židlí a nábytku, realizovali jsme nespočet interiérů a díky vlastní výrobě jsme schopni uskutečnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka.

Nabízíme několik tisíc typů židlí, každou v mnoha různých odstínech a variantách. V našem internetovém obchodě tudíž můžete vybírat ze statisíce kombinací a najít pro Vás tu pravou.

Pokud máte zájem o atypický výrobek, zabýváme se individuální zakázkovou výrobou.

Zkušenosti a partnerství

Za dobu naší mnohaleté existence jsme měli možnost nasbírat bohaté zkušenosti, rozšířit naše znalosti v oboru a prohloubit vztahy s našimi zákazníky.

Jsme obchodním partnerem několika významných českých i zahraničních výrobců židlí a nábytku, realizovali jsme nesčetně interiérů a díky vlastní výrobě jsme schopni uskutečnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Naší prioritou je spokojený zákazník a kvalitní sortiment.