Novinky – Dodavatelé

Stylový a úžasný nábytek od Butlers vás uchvátí!

BUTLERS - MADE FOR YOUR HOME |

Butlers - je jen jiné slovo pro krásný domov. Objevujte a inspirujte se úžasnými nápady, doplňky a především nábytkem který budete chtít mít doma. Představujeme vám našeho nového partnera.

Pokud existuje jedno místo, kde by mělo být vše perfektní, pak je to váš domov, kde si můžete vychutnat svůj volný čas – s rodinou, s přáteli nebo jen o samotě, kde můžete být sami sebou, obklopeni věcmi, které máte nejvíce rádi.

Butlers je všude tam, kde se vaší kreativitě meze nekladou – v myšlení, práci, výzdobě, vybavení i vaření. Přináší vám skvělé nápady, rady pro kuchařské nadšence, inspirace pro individualisty, dárky pro přátele a nádherné věci vytvořené pro váš domov. To všechno samozřejmě v dobré kvalitě za nejlepší cenu.

 

HIGH NOON jídelní stůl.jpg

High Noon jídelní židle

 

Kde se vzal, tu se vzal... Butlers

V roce 1829 byla v Neuss založena společnost Wilhelm Josten Söhne, která vlastnila obchodní dům Josten. Přes 150 let představoval v Porýní první volbu při nákupu všech výrobků pro domácnost.

Butlers GmbH & Co KG vyrostla z tohoto rodinného podniku ve společnost, které se podařilo důkladně modernizovat průmysl skla, porcelánu a keramiky.

 

V roce 1999 bratři Wilhelm a Paul Jostenové otevřeli spolu s Frankem Holzapfelem první pobočku společnosti Butlers v Kolíně nad Rýnem a ihned získali zástupy nadšených zákazníků. V den zahájení činnosti bylo zákazníkům k dispozici 100 pomocníků, kteří jim odnesli jejich nákupy až domů.

V roce 2005 měla společnost Butlers v Německu více než 50 prodejen a tak rozšířila svou působnost do dalších tří evropských zemí. První neevropský obchod otevřel v roce 2006 licenční partner v Dubaji. V roce 2007 byl spuštěn internetový obchod s on-line nabídkou celého sortimentu.

Butlers má více než 160 obchodů v Německu i v zahraničí, 1100 zaměstnanců a 40 milionů zákazníků ročně.

 

Butlers v ČR

Do České republiky, konkrétně do Prahy, zavítala společnost Butlers na podzim roku 2012 a o rok později spouští český internetový obchod butlers.cz. V současné době najdete v Praze 3 prodejny značky Butlers.

Více fotografií od Butlers