Novinky – Dodavatelé

KARE design - život proti proudu a bez nudy

KARE Design |

Nábytek značky KARE je silně originální a jedineční a právě proto nebude váš interiér nikdy nudný.

Značka KARE působí na trhu od roku 1981 a tak již přes 30 let jsou milovníci bytového designu fascinováni originálními produkty. "S naším nábytkem a doplňky můžete být spontánní a projevit své pravé já!" Popusťte uzdu fantazii a pořiďte si do svého interiéru nábytek a bytové doplňky, které vás budou charakterizovat a umožní vám žít váš vlastní styl.

Vášeň pro originalitu

Značka KARE přináší každoročně přes 1 500 nových produktů. Ty navrhuje tým nadšených bytových designerů, kteří milují design a neváhají se inspirovat kdekoli a kdykoli. Rozmanitá nabídka je opravdu bohatá, nezáleží, zda své já vyjádříte retrem, jednoduchými liniemi moderny nebo vás oslovuje průmyslový design.

Malibu_pink (1).jpg

 

Black_76815_Chalet (2).jpg

 

Zapomeňte na katalogový nábytek

KARE DESIGN - to je individuální interiér, který nenaleznete v žádném katalogu. Přináší inspiraci nejen do domácností jednotlivcům a rodinám, ale také do komerčních prostor, jako jsou restaurace, salóny, kanceláře a hotely. Nelze se proto divit, že mezi klienty patří i společnosti, které jsou jedničkami ve svém oboru, Red Bull, Yahoo, Google, TV Nova i Óčko. Staňte se majitelem originálního nábytku a doplňků i vy!

Industrial_Loft (1).jpg

 

V Praze a Brně naleznete KARE prodejny a showroomy, které jsou plné úžasného a jedinečného nábytku a nevšedních bytových doplňků.

 

KARE Design

Prohlédněte si ihned INTERIÉROVÉ FOTOGRAFIE a PRODUKTY.