Novinky – Inspirace pro bydlení

Inspirativní design svítidel od Butlers

BUTLERS - MADE FOR YOUR HOME |

Osvětlení interiéru neberte na lehkou váhu. V první řadě je velmi důležité kvalitní osvětlení ve smyslu dobrého rozmístění a volby odpovídajícího světelného zdroje. Poté nastupuje výběr vzhledu.

Lustry a závěsné osvětlení

Závěsná svítidla a lustry plní funkci centrálního osvětlení a jsou tedy největším zdrojem umělého světla v místnosti. Není pochyb, že svítidla jsou tedy významnými prvky interiéru, které do něho zásadním způsobem zasahují. Lustr či závěsné osvětlení je důležité stylově a barevně sladit se zbytkem interiérového vybavení.

 

Cittadino závěsné světlo   /   Angelique závěsné svítidlo   /   Bulbs závěsné svítidlo

 

Palace závěsné svítidlo.jpgPalace závěsné.jpg

Palace závěsné svítidlo

Závěsné svítidlo Palace se nádherně třpytí díky akrylovým prvkům a lesknoucímu se chromu, jež si pohrávají se světlem. Tento lustr se bude úžasně vyjímat zejména nad jídelním stolem.

 

Pendulum závěsné svítidlo.jpgPendulum.jpg

Pendulum závěsné svítidlo

Trendům vládnou neobvyklé tvary, zajímavé efekty a nové designy. A závěsné světlo Pendulum přesně těmto aktuálním trendům podléhá. Je tvořeno pěti kuličkami z jemného drátu.

 

Stojanové lampy

Chcete-li vytvořit útulnou atmosféru v pokoji, stojanová lampa je skvělou volbou. Představuje úžasný dekorativní prvek a zajišťuje také dodatečné osvětlení míst, kde je potřeba – například vedle sedací soupravy nebo křesla.

 

Tripod lampa se stativem   /   Bow stojací lampa   /   Giant stojací lampa

 

Giant stojanová lampa.jpgGiant stojanov..jpg

Giant stojanová lampa

Retro stojanová lampa Giant v kovovém provedení se starožitným povrchem zajistí osvětlení přesně tam, kde potřebujete ať už nad stolem, vedle pohovky nebo nad křeslem. Díky pružinové konstrukci a podstavci dosáhnete flexibilního osvětlení.

 

Spider stojanová.jpgSpider stojanová lampa.jpg

Spider stojanová lampa

Stojací lampu Spider tvoří pět filigránových rukou, přičemž každá nese pochromované kovové stínítko. Tak zajistí tato designová lampa příjemný rozptyl světla.

 

Satellight.jpgSATELLIGHT Stojací lampa - bílá-zlatá.jpg

Satellight stojací lampa

Satellight je retro lampa, která zaujme svým elegantním průmyslovým stylem. Tato výrazná lampa je ideální do větších místností, dlouhých chodeb a téměř nepostradatelná je v loftech a otevřených architekturách.

 

Lampičky

V případě lampiček se jedná o doplňkový zdroj osvětlení umístěný zpravidla na nočním stolku, komodě nebo na psacím stole. Existuje nepřeberné množství různých typů a vzhledů lampiček, které se mohou stát nepřehlédnutelnými designovými skvosty v interiéru.

 

Shades of blue lampička   /   Crochet lampička   /   Waverly lampička

 

Secretary lampa na stůl.jpgSecretary lampička.jpg

Secretary stolní lampa

Praktická stolní lampa Secretary je v retro designu, což z ní ale rozhodně nedělá designově neaktuální kousek. Díky pružinovému podstavci lze lampičku dobře polohovat a zajistit tak dokonalé osvětlení například psacího stolu. Lampička Secretary je dostupná v několika barevných odstínech.

 

Více inspirace pro vaše bydlení

Produktové fotografie a inspirační fotografie svítidel Butlers.