Novinky – Dodavatelé

Hledáte bezpečné vchodové dveře do bytu?

SOLODOOR |

Jaká vrata, takový hospodář. To platilo dříve a platí stále, a to i u vchodových dveří do bytu. Máme pro vás tip na moderní vchodové dveře, které jsou odolné, ale navíc také skvěle vypadají.

Prohlédněte si vchodové dveře do bytu od české společnosti Solodoor. Tvoří je masivní smrkový rám a výplň z plné dřevotřísky, přes které se jen tak snadno žádný nezvaný host nedostane. Navíc mají zesílené panty s vyšší odolností. Jejich konstrukci můžete ještě více zpevnit elegantní tvrdou hliníkovou hranou, která dveřím prodlouží životnost. Přidat lze samozřejmě i bezpečnostní kování.

Z vysoce odolných povrchů můžete zvolit laminátový povrch CPL (vrstva papíru a několik vrstev impregnované pryskyřice) nebo speciální úpravu SOLO 3D, která dokonale imituje dřevo a je maximálně odolná. V porovnání s dýhovanými dveřmi a dveřmi z přírodního masivu je také levnější.

big.odolne.2.jpg

Tyto vstupní dveře do bytu jsou navíc i protihlukové a snižují průchozí hluk zvenčí o 37 dB. Což je zhruba podobné, jako kdybyste hluk jedoucího vlaku snížili na hlukovou hladinu šustění novin.

Co se vzhledu týče – jsme přesvědčeni, že z velkého množství nabízených dekorů si vybere opravdu každý!

Zdroj: Solodoor