Novinky – Inspirace pro bydlení

Znáte nejoblíbenější varianty obrazů do interiéru?

interiery.cz |

Máte v plánu pořídit si do svého interiéru obraz? Pokud patříte do skupiny těch lidí, kteří neradi vybírají sami, a raději si nechají něco doporučit, potom máte štěstí.

Přinášíme vám několik tipů na nejoblíbenější obrazy, které dnes existují. Tím prvním, čím musíme začít, je velmi vyhledávaný online prodej obrazů na plátně. Právě použité plátno výrazným způsobem podpoří celkovou unikátnost obrazu, jelikož právě na něho je většina skutečných malířských děl malována. Tím se obraz výrazně liší od různých plakátů, které sice také mohou patřit mezi oblíbené, ale s ohledem na vzhled rozhodně nedosahují takových kvalit.

 

7_1.jpg

Vsaďte na zajímavá díla

Dále musíme připomenout, že hitem jsou určitě obrazy, které někdy namaloval některý ze známých malířů. Na mysli samozřejmě nemáme drahé originály, nebo různé nelegální kopie. To, co chceme doporučit, jsou kvalitní reprodukce obrazů na plátně. V dnešní době jde o velmi oblíbenou techniku, díky které můžete mít i na své zdi díla známých umělců. Když se podíváme na to, čím jsou reprodukované obrazy tak výjimečné, nesmíme zapomenout na:

  • Nízkou pořizovací cenu
  • Dokonalý vzhled
  • Široký výběr

 

7_2.jpg

Pověste na zeď to, k čemu máte vztah

Dostáváme se k našemu třetímu tipu, o kterém musíme říci, že je skutečně velmi originální a velmi zajímavý. Nejde totiž o obraz, který byste si vybrali z nabídky, jelikož jde o obraz, který si necháte vyrobit na míru. Půjde o rodinný obraz z fotky na stěnu, díky čemuž si interiér zkrášlíte členy vaší domácnosti, ke kterým máte vztah. Problém ale nemusí být takto vyhotovit jakoukoliv fotografii, třeba i vaše domácí mazlíčky, nebo cokoliv, co uznáte za vhodné. Nejenom, že takový obraz nikdo jiný mít nebude, ale zároveň si můžete být jisti, že váš interiér velmi příjemně a zajímavě vylepší. A i když jde o výrobu na míru z vlastních fotografií, vysokých cen se také obávat nemusíte.