Novinky – Inspirace pro bydlení

Znáte hlavní výhody vestavěných skříní?

interiery.cz |

Úložné prostory je třeba řešit, ať už bydlíte v domě, nebo bydlíte v bytě. Co se poslední roky jasně dostává do popředí? Jsou to vestavěné skříně. Proč tomu tak je? To vám můžeme říci.

Podívejme se společně na výčet výhod, které jsou i těmi hlavními důvody, proč si daný typ skříní pořídit.

Maximální využití prostoru

Pokud budete chtít koupit klasickou skříň, třeba v některém ze supermarketů, budete se muset spokojit jenom s nabízenými rozměry. U vestavěných skříní je to jinak. Změříte si volný prostor u vás v bytě nebo domě, a právě jemu bude následně odpovídat velikost skříně. A je jedno, kam ji plánujete umístit. Může to být:

  • Vstupní chodba
  • Ložnice
  • Šatna

Uspořádání vnitřního prostoru je na vás

Ještě jednou se podíváme na porovnání se skříní, kterou byste si pořídili v supermarketu. Zde nemůžete nejenom zvolit přesnou velikost, ale mnohdy nemůžete nijak ovlivnit rozvržení vnitřního prostoru. Maximálně bude možné změnit výšku polic, a to je vše. Zde se do popředí dostává hlavní výhoda vestavné skříně. O co se jedná? Můžete si sami přesně říci, jak to bude uvnitř vypadat. Mají zde být jenom police? Nebo prostor na pověšení? Je to na vás.

 

skrina-3.png

 

Dokonalý vzhled

Vestavěné skříně jasně zaujmou i každého milovníka a milovnici estetiky. To proto, že můžete sami ovlivnit, jak budou vypadat. Jsou to stovky různých barevných dekorů, kterými určíte jejich základní podobu. Tu lze doplnit řadou doplňků, jako budou různé lišty, různá madla a mnoho dalšího, co vytvoří jedinečný dojem.

 

 

Montáž je snadná

Není třeba obávat se toho, že by montáž vestavěné skříně byla jakkoliv složitá. Zkušený řemeslník si řadu věcí připraví u sebe v dílně a tak bude realizace ve vašem interiéru poměrně rychlá. U velkých skříní můžete bez problému počítat s tím, že v rámci jednoho dne bude kompletně hotovo. I toto je pro mnohé z vás jistě velmi důležitý fakt.