Novinky – Ukázka bydlení VIP osobností

Vzdušný a elegantní byt s neuvěřitelným výhledem

interiery.cz |

Byt, který si herečka Anne Hathaway pořídila, je snem mnoha z nás. Na atraktivitě a vysoké ceně mu přidává úžasný výhled na Manhattan.

Anne Hathaway si v lednu 2013 koupila byt v New Yorku v budově Clocktower, která leží na kraji Brooklynu mezi mosty Manhattan Bridge a Brooklyn Bridge. Spekulova se, že herečka a její manžel Adam Shulman se do tohoto bytu vůbec nepřestěhovali a že byt využívali pouze jako šatnu pro svou značkovou garderobu. Nechala se prý slyšet, že je na ni byt příliš velký a neútulný. Ani ne rok od pořízení se již snažila tento byt prodat za 4 250 000 dolarů.

Foto: Curbed NY

  

ahathaway-1-lgn.jpg

Foto: Curbed NY

  

Byt, který má plochu zhruba 240 m2, disponuje otevřeným půdorysem, třemi ložnicemi, třemi koupelnami a krásným výhledem. Hlavní ložnice má svou přilehnou šatnu. Celý byt je velmi prosvětlený díky velkým oknům. V interiéru jsou podlahy z tvrdého dřeva a z barevné palety převažuje bílá barva, která umocňuje světlost bytu. Nejkrásnější výhled na panorama Manhattanu nabízí obývací pokoj spojený s kuchyní.

Foto: Curbed NY

  

ahathaway-4-lgn.jpg

Foto: Curbed NY

   

Budova ClockTower leží v brooklynské čtvrti DUMBO a jejím hlavním znakem je hodinová věž, která byla původně postavená v roce 1914. Věž je tvořená čtyřmi velkými hodinami. Společnost Two Trees Management Co. přestavila věž na třípodlažní byt o velikosti zhruba 650 m2. Ciferníky hodin jsou skleněné a tvoří okna apartmánu, který má hodnotu 25 miliónů dolarů. Apartmán nabízí ten nejkrásnější výhled na světě – pohled na Brooklynský most, Sochu Svobody a úžasné panorama dolního Manhattanu s mrakodrapy.

spojené foto.jpg

Foto: NY Times, Loftenberg

  

Anne Hathaway je americká herečka, která pochází z Brooklynu v New Yorku. Narodila se v roce 1982. Její dědeček patřil mezi významné osobnosti rozhlasového vysílání ve Filadelfii. Jméno Anne jí rodiče dali záměrně, aby se jmenovala stejně jako manželka Williama Shakespeara. Za roli princezny Mii v rodinném pohádkovém filmu Deník princezny, který ji nejvíce proslavil, byla nominovaná na cenu Teen Choice Award. V roce 2012 se vdala za Adama Shulmana.

   

Zdroj úvodních foto: IMDb, Curbed NY, FPE Architects

Zdroj text: Curbed NY, Protext, Elle Decor, Wikipedia

Hvězdná inspirace z naší fotogalerie

   

Více interiérů VIP osobností zde.