Novinky – Dodavatelé

Vyzkoušejte si roli bytového designéra

OBZOR, výrobní družstvo Zlín |

Abyste dokonale sladili vypínače se stylem vašeho interiéru, nemusíte zvát bytového architekta. S jednoduchou aplikací si budete sami sobě designérem.

Při výběru vypínačů do interiéru můžete vyzkoušet bezplatnou a jednoduchou aplikaci, která vám pomůže s výběrem. S pomocí aplikace si ujasníte, jak by konkrétní vypínač vypadal v interiéru. Fotografie v katalogu mnohdy klamou a lze si občas těžko představit daný produkt v konkrétním interiéru. Online aplikace je velmi jednoduchá a vlastně nejde o nic víc než vložení fotografie konkrétního pokoje či prostoru a pak už jen vybíráte z produktových řad vypínačů, měníte barvu rámečku i krytky a ladíte. Dostanete se na ni po zadání webové adresy domovnivypinace.cz. A když si vyberete a ujasníte představu, můžete si rovnou na e-shopu objednat konkrétní produkty nebo osobně na prodejně.

Vyzkoušeli jsme si do aplikace vložit fotografii obývacího pokoje z našich inspiračních interiérů a ladili jsme vypínač. Volba padla na řadu Decente se skleněným rámečkem v odstínu "čokoládově hnědá" a krytku v barvě "titan". Výsledek a zároveň náhled online aplikace si prohlédněte níže.

 

obr.jpg

 

Výrobce Obzor nabízí 4 produktové řady vypínačů a zásuvek. Decente je nadčasová řada vhodná do moderních interiérů, která vsází na jednoduchost a přírodní materiály jako jsou dřevo, sklo a kov. Klasiku mezi produkty tvoří řada Elegant, protože nabízí širokou škálu barev v klasickém vzhledu, což se bude hodit téměř ke každému stylu. Variant na sebe upoutá pozornost díky sytým barvám rámečků, působí optimisticky a bude jistě ideální volbou do optimisticky laděných prostorů. Nejžhavějším hitem mezi produktovými řadami je kolekce v Retro designu, která se odkazuje na éru moderního minimalismu a baťovského designu.

 

image3025.jpg