Novinky – Inspirace pro bydlení

Vytvořte z kanceláře moderní prostor pomocí netradičního vybavení

interiery.cz |

To, jak se při práci cítíte, je z velké části dané pracovním prostředím. Tím, jaký máte okolo sebe pořádek, ale také samotným kancelářským vybavením.

Pokud se proto vyhnete tradičním a strohým barvám a zvolíte netradičnější cestu, stane se z vaší kanceláře místo, kde budete rádi zůstávat.

Židle závodní i elegantní

U kancelářské židle je nejdůležitější její funkce, tedy aby umožňovala správné ergonomické sezení. To ale neznamená, že musíte ustoupit ve vašich požadavcích na design. Správná kancelářská židle měla mít nastavitelnou výšku, a to jak sedadla, tak opěrek. Měla by umožňovat otáčení okolo své osy a být odpružená. A pokud má navíc opěrku hlavy, je to ideální.

 

KANCELARKY-banner.jpg

 

Všechny zmiňované parametry mají jak elegantní kancelářské židle, tak tzv. racing židle z e-shopu Hawaj. Elegantní křesla Hawaj Deluxe jsou vhodným řešením pro každý typ kanceláře, jsou vyrobená z kvalitní kůže s čalouněním, mají vysoký sedák a hlavovou opěrku, které zajistí, že vás ani po dlouhém dni nebudou bolet bedra ani za krkem.

 

židle.jpg

 

Originální variantou jsou racing křesla. Jejich jedinečný design dodá vaší kanceláři tu správnou dynamiku. Vybrat si můžete z velkého množství barevných kombinací, od umírněnějších, až po ty výrazné. Racing křesla mají sedačku tvarovanou podobně jako sedačky v závodních autech a jsou potažené kvalitní syntetickou kůží s čalouněním.

V kuchyňce jako u baru

Moderního vzhledu pracovního interiéru můžete docílit různými způsoby. Nemusíte přitom zůstávat jen v samotné kanceláři, ale využít také kuchyňky. Co takhle vyměnit klasický stůl se židlemi za linku s barovými židlemi? Bude to příjemná změna po celém dni sezení u počítače. Za kuchyňku se s barovkami už nemusíte stydět, naopak se z ní může stát příjemné místo setkávání.

 

BAROVKY-banner.jpg

 

Co se týče pracovního prostředí, je třeba vždy samozřejmě hledět na praktičnost doplňků. Proto i barové židle vybírejte z materiálů, které jsou příjemné a zároveň snadno udržovatelné. Například s plastovým sedákem nebo se sedákem z eko kůže.

TIP: Moderního vzhledu docílíte především světlými barvami a vzdušným prostorem. Směřujte tedy dominantní barvy interiéru k bílé a kombinujte je s doplňky s výraznější barvou. Pokud vám to velikost vaší kanceláře umožňuje, udržujte v ní volné prostory bez zbytečného nábytku.

 

barovky.jpg

Zamiřte do e-shopu Hawaj.cz a projděte si veškerou inspiraci a produkty pro oživení (nejen) vaší kanceláře.