Novinky – Inspirace pro bydlení

Vytvořit zázemí i na vaší zahradě je snadné

interiery.cz |

Je součástí vašeho domu také zahrada? Na které pravidelně odpočíváte, nebo třeba grilujete? Pokud ano, jistě přemýšlíte nad tím, jak zde jednoduše vytvořit potřebné zázemí.

My vám poradíme, a to v souvislosti s možností, kterou je varianta, kdy se rozhodnete koupit zahradní stan. Prvním důvodem, proč jít touto cestou, je nízká pořizovací cena. A to zvláště v porovnání s dalšími možnostmi, jako je třeba stavba klasického altánu.

Existuje celá řada typů

Musíme říci, že tento typ zázemí vás potěší i v tom, že dnes existují různé typy, ze kterých můžete vybírat. Začít musíme velikostmi. Není problém řešení o pár metrech čtverečných, stejně jako varianta, která má i několik desítek čtverečných metrů. Na velké zahrady a velké oslavy jasná volba. Opomíjet bychom neměli ani možnost konstrukce. Ta může být klasická spojovatelná. Nebo je možné pořídit i o něco lepší nůžkový altán na letní posezení. Jeho charakteristikou je doslova blesková stavba, během které dojde jenom k roztažení a zpevnění konstrukce. Stejně tak jednoduše ho lze následně také složit a díky kompaktní velikosti i kamkoliv uložit.

 

Dokonalá ochrana proti počasí

Nezapomínejme také na další velmi důležitou věc, kterou je ochrana proti počasí. I to je důvod, proč si právě párty stan pořídit jako možné zázemí na vaši zahradu. Jaké jsou povětrnostní podmínky, proti kterým nabídne ochranu? Celkem jsou tři:

  • Déšť
  • Vítr
  • Přímý sluneční svit

Je tedy pochopitelné, že ať budete na své zahradě pořádat akci kdykoliv, počasí se už bát stoprocentně nemusíte. Na závěr dodejme i to, že není problém aktuálně vybírat i z různých materiálů, stejně jako z různých barevných provedení. Díky tomu zakoupíte altán, který bude jak vyhovovat všem vašim kvalitativním požadavkům, tak se na vaši zahradu bude velmi dobře hodit také z estetického hlediska. I to je dnes velmi důležité. Na to nezapomínejte.