Novinky – Akce a slevy

Výprodej u Decoland - Total Design Sale

DECOLAND |

Pořiďte si nyní nábytek a doplňky se slevou -30%, -50%, -60% od Decolandu. Total Design Sale se koná z důvodu plánovaného stěhování showroomů ve Vinohradech a Průhonicích.

Od 1. ledna 2016 najdete Decoland v novém a větším showroomu v Průhonicích

V prosinci se showroom Decoland stěhuje z Vinohrad do Průhonic, kde vás uvítáme ve zbrusu novém, větším a komfortnějším showroomu. Ten bude situován stejně jako stávající showroom v budově MoDo, avšak na jejím opačném konci.

Nový showroom Decoland nabídne ve dvou patrech na ploše 2000 metrů čtverečních plnohodnotná kuchyňská studia Scavolini a Team 7, rozšířenou expozici nábytku a doplňků značek BoConcept, Calligaris či dětských pokojů Moretti Compact. Samozřejmostí bude velký výběr designového nábytku, jako jsou sedací soupravy, stoly, židle, sedacího nábytek, postele, matrace a interiérové doplňky všech zastupovaných značek.

 

total-design-samolepka-2878.jpg

 

Průhonice jsou díky novým pražským okruhům snadno přístupné ze všech směrů a nabízejí bohaté volnočasové vyžití. Návštěvu nového showroomu Decoland tak budete moci spojit například s obědem v jedné z místních vyhlášených restaurací, návštěvou aquaparku, průhonického parku či zábavního parku pro děti. Věříme, že se vám nový showroom Decolandu bude líbit!

Provoz značkových prodejen BoConcept ve Vodičkově ulici v Praze a v IC SOHO v Brně zůstává beze změn.

Total Design Sale - kuchyně Scavolini -60%

Kuchyně Flux, Crystal a Scenery se s námi do nového showroomu nestěhují. Skvělá limitová nabídka na kuchyně Scavolini v Decolandu právě teď!

Total Design Sale - ložnice -50%

Pro tyto postele a noční stolky hledáme nové majitele! Skvělá limitovaná nabídka na postele a nábytek do ložnic. Dopřejte si luxusní spánek a vyberte si z výprodeje.

Total Design Sale - nábytek Team 7 -30%

Nadčasový a precizní nábytek rakouské značky Team 7 do obýváku a jídelen se s námi v lednu do nového showroomu také nestěhuje. Líbí se vám? Skvělá limitovaná nabídka v Decolandu právě teď!

 

Kompletní nabídka z našeho OUTLETU.