Novinky – Dodavatelé

Vybíráte novou matraci? Obraťte se na Dr. Sleepa!

interiery.cz |

Vánoční svátky jsou za námi, a mnozí z nás se odvážně pustili do plnění svých novoročních předsevzetí.

Mezi těmi nejčastějšími se objevuje odhodlání dodržovat zásady zdravého způsobu života. A k tomu bezesporu patří i dostatek odpočinku, nejlépe v podobě zdravého spánku na kvalitní matraci.

iStock_000015007443Small.jpg.jpg

Zbytečně se na staré matraci netrapte

Pokud máte doma starou a proleželou matraci, na vydatný spánek zrovna zapomeňte. Večer špatně usínáte, v noci se často budíte a ráno se cítíte, jako by po vás přejel kombajn... je vám to povědomé? To jsou jasné příznaky nevyhovující matrace. Ale pozor, může být i hůř, protože tyto zdánlivě banální potíže mohou přerůst v závažná zdravotní onemocnění!

  • Proto vyměňte vaši starou matraci za novou. Abyste při jejím hledání nemuseli trávit dlouhé hodiny u internetu nebo nekonečně obcházet nejrůznější obchody, přinášíme vám tip, jak snadno vybrat tu správnou matraci: obraťte se na Dr. Sleepa.

Dr. Sleep vám pomůže. Kdykoliv a kdekoliv

Jestli si teď myslíte, že vás budeme posílat do ordinace nějakého doktora na konci světa, mýlíte se. Dr. Sleepa můžete navštívit z pohodlí vašeho domova, zaměstnání či večerního posezení v restauraci, zkrátka kdykoliv, tzn. 24 hodin denně na internetových stránkách www.drsleep.cz. Krok za krokem vás provede výběrem nové matrace. Svoji tvář mu propůjčil oblíbený český herec Petr Rychlý, hlas Jan Vlasák.

  • Jedná se o konfigurátor, který vám po zadání základních parametrů (výšky, váhy, typu postavy, typu podložky/roštu a oblíbené tuhosti) doporučí konkrétní model matrace.
drsleep.png.png

Na matraci si poležte i 10 minut

Tento tip si vytiskněte nebo stáhněte do vašeho chytrého telefonu, a navštivte některou z mnoha prodejen potřeb pro zdravé spaní. Na vybranou matraci si lehněte a vyzkoušejte, zda vám skutečně vyhovuje. Pár minut ležení sice stačit nebude, abyste poznali, jak se vám na ní bude spát, ale první dojem je také důležitý.

  • Investice do nové matrace není malá, proto vybírejte opravdu pečlivě a pomalu. Nebudete-li si výběrem jisti, v klidu si vše doma promyslete, a za nějakou dobu prodejnu znova navštivte. Za trochu času a energie zdravý spánek přece stojí!