Novinky – Inspirace pro bydlení

Vpusťte do interiéru kousek přírody

interiery.cz |

Milujete-li přírodní materiály jako dřevo, ratan, bambus, kůže, kámen či zvířecí motivy, zakomponujte je do interiéru a vytvořte stylový vzhled i trochu útulna.

Proutěné koše a ratanový nábytek jsou nestárnoucí klasikou

Truhla Wayfare si svým vzhledem a vysokou úrovní zpracování připomíná tyto staré dobré časy. Vyrobena z ratanu, s bavlněným vakem na suchý zip uvnitř. 

Tento stojan na dřevo je vyroben z pravého ratanu. Rozměry: 42 x 36 x 100 cm, materiál: rustikální šedivý ratan.

Exotický květináč s kovovou konstrukcí. Konstrukce květináče je kovová, výplet je vytvořen z listů vodního hyacintu. Povrch je lakován do tmavě hnědého odstínu. Květináče jsou určeny do interieru.

 

Bandung houpací křeslo je vyrobeno z pravého ratanu. Ratanové produkty jsou vyráběny na Jávě, každý kus je vyráběn ručně – každý kus je originál. Rozměry: 97 x 65 x 88 cm materiál: ratan.

Pohodlné houpací křeslo Max 2 pro příjemný relax například s knïhou. Křeslo má houpací kostru z ohýbaného dřeva v odstínu olše. Sedák s opěrákem jsou z čelouněné tmavou látkou. Rozměry: - šířka 52 cm - hloubka 90 cm - výška 95 cm - nosnost 120 kg.

V ušáku Granny se uvelebí ráda každá generace. Křeslo Granny odolavá povětrnostním vlivům a UV-záření díky podpěrám z hliníku. Potahy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru s pěnovou výplní.

 

BoConcept mísa ze dřeva.jpeg

BoConcept mísa ze dřeva - rozměry: V 13½ x Š 41 x H 35 cm.

 

Jako kdyby neviditelní ptáčci postavili hnízdo z větviček: závěsné svítidlo Weeds udivuje svým uspořádáním z ratanu, skrz který se prodírá ven teplé světlo.

Stolní lampa Woodpecker má stínítko z jasanového dřeva, jehož harmonické žilkování se při rozsvícení náležitě zdůrazní. Zároveň vytváří teplý a pohodlný pocit.

Dřevěný lustr Rolio Nature svým designem a použitým přírodním materiálem vytváří velmi měkké neoslňující světlo v celém prostoru. Průměr 185 mm, výška samotného svítidla 230 mm, délka závěsu 900 mm, materiál: dřevo - bříza, barevné provedení Nature.

 

Zvířecí vzory a materiály

Pro ty, kteří dávají přednost ve svém volném čase pohodlí a milují jednoduché bydlení, jsou ideální obrovské sedací polštáře Mr. Big.

Excentrické křeslo Cowboy rozhodně upoutá pozornost. Díky němu poznáte ty nejlepší materiály, jelikož křeslo Cowboy má potah z pravé hovězí kůže a další prvky pokryté jemnou kůží.

Stylový polštář Kozinka od značky BoConcept.

 

Závěsné svítidlo Zebra 105454.jpgZávěsné svítidlo Leopard 105457.jpg

Závěsné svítidlo Zebra a Leopard - For Living

 

Obklady i podlaha inspirované přírodou

Exkluzivní mozaika Garth z říčních oblázků je prvotřídní kvality. Oblázky jsou nalepené na síťce a to zajišťuje snadné obkládání větších ploch. Určeno pro vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Rozměry síťky: 30 x 30 cm. Velikost oblázků: cca 30 - 40 mm (různé) Tloušťka: 1,5 cm.

Mramor dodá vašemu interiéru přírodní, elegantní vzhled. Mramorová mozaika Garth je nalepená na síťce. Tloušťka obkladu je cca 1 cm. Materiál: šedý mramor. Rozměry kamenů: 5/4/3 x 1 cm. Rozměry síťky: 30 x 30 cm.

Dřevěné dlaždice z tropického tvrdého akátového dřeva mají rozměry: 30 x 30 x 2,4 cm. Spodním plastovým roštem je zajištěno odvětrávání, čímž se zvyšuje trvanlivost dřeva. Dlaždice jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití.

 

Servírovací podnos Brillante je z gumovníkového dřeva. Podnos má tři dělené části - jednu větší a dvě menší. Rozměry podnosu jsou 31,5 x 31,5 x 5,7 cm.

Šikovný mlýnek na pepř BAMBOO z pravého bambusového dřeva se hodí nejen pro asijskou kuchyň. Sůl a pepř přece patří i ke středomořským pokrmům i k tradičním českým jídlům a různým specialitám z celého světa.

Solnička a pepřenka jsou z Kolekce TEAM 7 Boutique, kterou tvoří sedm drobných ozdobných předmětů – od skvěle kombinovatelných svícnů až po stylový salátový příbor. V malém formátu vyjadřují smyslnost ušlechtilého přírodního dřeva.

 

Tento skleněný Delight svícen ve Vás vyvolá kouzlo dalekého východu. Vzplane ve Vás pocit, jako byste se procházeli japonskou zahradou.

Variabilní set svícnů z ořechového a javorového dřeva. Bytové doplňky s krásným designem z kolekce TEAM 7 Boutique tvoří sedm drobných ozdobných předmětů – od skvěle kombinovatelných svícnů až po stylový salátový příbor.

Brick svícen z akátového dřeva lze použít z jedné strany na úzké vysoké svíčky a z druhé strany na svíčky čajové.

 

Prozkoumejte VÍCE doplňků do interiéru.