Novinky – Inspirace pro bydlení

Videoprůvodce 2. díl - Možnosti na stránce fotografie a třídění podle dodavatelů

interiery.cz |

Druhý díl videoprůvodce se podrobně věnuje popisu stránky s fotografií a představí její možnosti. Nechybí ani ukázka vyhledávání dodavatelů a třídění fotografií podle dodavatelů a značky.

Pomocí předchozího návodu jste se hravě dostali až k přehledu fotografií. Proklikem se ocitnete na stránce vybrané fotografie, kde najdete několik dalších možností, jak s fotkou dále pracovat.

 

Zobrazení stránky s konkrétní fotografií

Horní část stránky fotografie obsahuje možnost hodnocení, informaci o cenové hladině, přepnutí na klasické zobrazení nebo zobrazení na celou obrazovku a nechybí ani příkaz k zavření stránky s fotografií. Spodní lišta nabízí možnost sdílení na sociálních sítích, stažení fotografie, přidání fotky do projektu, zaslání e-mailem a možnost zaslat dotaz dodavateli.

 

Pravá část stránky obsahuje informace a popis k fotografii a zařazení do místnosti, stylu a cenové hladiny. Některé fotografie obsahují propojený náhled produktů, které jsou zobrazené ve fotografii. Najdete zde také výběr dalších fotografií od stejného dodavatele.

 

Dodavatel a značka

Ze stránky fotografie máte možnost přímého vstupu na web dodavatele (Obr. 1) či značky (Obr. 2).

 

7.jpg

Obr. 1

 

8.jpg

Obr. 2

 

Chtěli byste si prohlédnout jenom fotografie konkrétního dodavatele nebo značky? To není žádný problém. Ve videu na konci tohoto článku najdete podrobný návod, jak na to.

 

 

Přehrajte si 2. díl videonávodu

 

 

Více videí najdete na našem YouTube kanále Inspirace pro interiéry