Novinky – Inspirace pro bydlení

Užijte si letní pohodu s venkovním nábytkem

interiery.cz |

Léto se pomalu přesouvá do své druhé poloviny. Ale ještě stále máte spoustu času si užít teplé dny i večery na zahradě nebo terase při grilování či posezení.

Venkovní nábytek ze dřeva

Balkonový set Morning Star Vás při krásném počasí naláká, abyste se usadili a přivítali nový den šálkem kávy. Z akátového dřeva v bílé a světle hnědé, s klasickým vzhledem a prakticky skládací.

 

MORNING STAR Balkonový set 2 židle a stůl.jpg

Morning Star balkonový set

 

Morning Star balkonový set

 

Somerset plážové křeslo   /   Somerset skládací lavice   /   Somerset Lehátko

Somerset lavice okolo stromu   /   Somerset lavice okolo stromu   /   Venkovní set Adan

 

Tradiční kovový nábytek

Toskánský styl pro terasy, zahrady a venkovní posezení. Stůl Palazzo je vyrobený v italském stylu, ručně vykládaný keramickou mozaikou v tradičních dekorech. Ideální jako odkládací stolek k dopolednímu upíjení espressa nebo večerní sklence vína. K dispozici v dalších variantách. Židle Palazzo jsou stohovatelné.

 

PALAZZO Stůl s mozaikou modrý béžový1.jpg

Palazzo set židle a stůl s mozaikou

 

Palazzo set židle a stůl s mozaikou

 

Umně zpracovaná řada Terrace Hill pro zahrady, terasy a balkony se halí do romantického stylu - se zakřivenými tvary a květinovými ornamenty. Křesla, židle i lavice nabízejí opravdu pohodlné sezení. Stoly, altán i doplňky představují každý skutečný klenot - něco, o čem se vyplatí snít.

 

TERRACE HILL Židle s područkami.jpg

Terrace Hill venkovní nábytek

 

Terrace Hill Balkonový set   /   Terrace Hill kulatý stůl   /   Terrace Hill lavice

Terrace Hill stůl   /   Terrace Hill altán

 

Soupravy venkovního nábytku

SCONTO MIAMI Zahradní set.jpg

Miami zahradní set

 

BIG SOUL Křeslo1.jpg

Big Soul křeslo

 

Plážové koše

V koši z řady SYLT si odpočinete a budete dobře chráněni před chladným větrem a nežádoucími pohledy. Ať už sami či ve dvou - položte si nohy nahoru, složte přihrádku nahoru či dolů a nastavte horní koš který je také odnímatelný tak, dokud nedostanete řesně správné množství stínu. S uměleckým ratanovým pletením po stranách a dvěmi sisalovými úchyty pro dobré přenášení. Maximální komfort zaručuje pevný sedák a čalouněná opěrka vyrobené z pěny držící tvar.

Plážový koš Lido z mořeného ratanu, ve stylu vintage, s typickým dekorem. Nezabere moc místa na šířku ani na hloubku, takže ho můžete postavit např. do předsíně, kde každému hned padne do oka a nabídne místo k sezení. Jako doma se bude koš cítit i v zimní zahradě, na terase a na zahradě. Venku by neměl být vystaven silnému dešti, dlouhodobé vlhkosti a chladu. Včetně sedáku z umělé kůže.

 

Sylt plážový koš se 2 polštáři   /   Lido plážový koš

 

Ostatní

Sconto slunečník   /   Sanremo závěsné lehátko   /   Lodge balkonový skládací stůl

 

Venkovní nábytek - objevte mnohem více