Novinky – Inspirace pro bydlení

Udělejte si test a zjistěte, jaký je váš styl

DECOLAND |

Nevíte přesně, do kterého stylu máte svůj vkus zařadit? Díky jednoduchému testu to zjistíte a ještě získáte tipy jak zařídit domov.

Poznejte a zorientujte se v základních stylech bytového designu – minimalistický, metropolitní, extravagantní, industriální, rodinný a klasický. Stručný popis jejich charakteristických znaků a názorné obrázky najdete na webu Decolandu.

 

Najděte svůj styl

Decoland vám spolu s Free Architects přináší malý test, díky kterému najdete svůj vlastní trendy DECO styl. Postup je víc než jednoduchý - ze zobrazené série fotografií interiérů zvolte vždy jednu, která se vám nejvíce líbí. Výsledek testu vám bude zaslán na e-mail i s užitečnými tipy jak zařídit bytový interiér.

Vyzkoušejte si test DECO styly!

 

DECO styly - test.jpg

 

Hrajte si se styly

Vyzkoušejte i další testy od studia Free Architects. Upřednostňujete jednoduchost a tvarovou čistotu? Vyzkoušejte si test Moderní styly. Jste-li naopak milovníkem tradičního rustikálního stylu, zjistěte, který z rustikálních stylů k vám sedí nejlépe.

Zvolte si test (#FindYourStyle)

 

najděte svůj styl.jpg

 

Zjistěte více o stylech...

styly.png

     Industriální styl                    Italský styl                   La Provence styl            Minimalistický styl           Skandinávský styl             Wabi-Sabi

 

www.decoland.cz

www.freearchitects.com