Novinky – Dodavatelé

Udělejte dojem díky dokonalé recepci

TOP OFFICE |

Udělejte dobrý dojem na klienta již při prvním setkání díky recepci. Protože právě pěkně upravená a zorganizovaná vstupní recepce s příjemným personálem vypoví o firmě víc, než byste si mysleli.

Každý návštěvník Vaší společnosti projde nejdříve vstupním prostorem a až poté pokračuje dále za konkrétní osobou. Nepodceňujte tedy výběr jak reprezentativní recepce, tak i schopných pracovníků. Již při vstupu by měl být klientovi poskytnut maximální servis, který ho přesvědčí o kvalitách firmy.

Recepce – vizitka firmy

Společnost TOP OFFICE nabízí zákazníkům ze svého sortimentu šest produktů s výběrem mnoha recepčních pultů. Jde o různorodá řešení a designy, ze kterých si jistě vybere menší firma i velký podnik. Recepce jsou pohodlné, přehledné, funkční a díky vhodně zkombinovaným pracovním plochám a úložným prostorům působí uspořádaně. Následující čtyři fotografie recepcí splňují veškeré nároky zákazníků společnosti TOP OFFICE i jejich zaměstnanců.

 

Recepce_ATHOS_1 - foto 1.jpg

 

Ve firemních barvách

Nabídka jednotlivých barevných variant recepce Crater Vás jistě příjemně překvapí. Recepci snadno přizpůsobíte firemní image i designu a barevně sladíte s ostatními kancelářemi. Odstín středového panelu pultu lze zvolit z nabídky čtyřiceti pestrých barev v matném i lesklém provední. Možnost volby je také mezi dřevěným či skleněným dekorem. Recepci Crater velmi snadno přizpůsobíte celkovému zařízení a barevnosti firmy.

 

Recepce_Essedra3 - foto 2.jpg

 

Variabilní koncepce

Díky navrženému konstrukčnímu řešení se recepce Mercury přizpůsobí ke všem typům prostorů. Navíc v kombinaci se skříňkami a dalšími úložnými prostory vytvoří designový koncept v kanceláři. U této řady lze navíc vybírat také z moderních pastelových barev, které z obyčejné kanceláře udělají hravější a veselejší místo.

 

Recepce_MERCURY_5 - foto 3.jpg

 

Síla jedinečnosti

Vedle katalogové nabídky produktů společnosti TOP OFFICE jsou Vám k dispozici i služby architektů, kteří navrhnou recepci přesně podle Vašich požadavků a přání. Díky tomu recepce přesně zapadne do dispozic a konceptu vstupní haly a stane se tak skutečnou bránou do firmy. Jako příklad uvádíme recepci společnosti KOMA, kterou jsme podle návrhů realizovali.

 

2437 - foto 4.jpg

 

TOP OFFICE

Další inspirační fotografie společnosti TOP OFFICE