Novinky – Inspirace pro bydlení

Trendová křesla oživí nejen obývací pokoj

interiery.cz |

Při výběru křesla ať už do obývacího pokoje, ložnice či jiného koutu vašeho domova se nemusíte soustředit jen na praktické funkce. Dopřejte si jak pohodlí, tak i nádherný design.

10375093_382952145209944_9128953847040779319_n.jpg

Pohodlné otočné křeslo IRMA v modré látce od značky Calligaris je kvalitní a komfortní výrobek.

 

1Grand Duc křeslo s taburetem.jpg

S křeslem GRAND DUC si můžete dopřát pohodlí hodné v minulosti francouzkých šlechticů. Tento pohodlný a krásný ušák pro 1,5 místné sezení má pevné polstrování, opěrku s knoflíky, zakřivené područky a prohnuté nohy. Výška křesla je 108 cm a šířka 130 cm. Butlers.

 

  • Čalouněné retro křeslo JIVE (Butlers) - rám z tmavého bukového dřeva, pohodlné čalounění a polštáře z polyesteru.
  • BESS křeslo v zelené látce má kompletně odnímatelný potah. Nohy křesla jsou z černého plastu. Design by Spessotto & Agnoletto. Ditre Italia.

 

 

Fusion křeslo látkové světle šedé.jpeg

Užijte si spojení designu a komfortu v látkovém křesle FUSION, které nabízí dánská značka BoConcept. Křeslo je součástí kolekce, na které se podílelo japonské designové studio Nendo. Nohy jsou z dubové dýhy. Rozměry křesla jsou: V 74 x Š 97 x H 78 cm. 

 

Carlton křeslo v modré látce.jpeg

Kombinace úzkého sedacího rámu ze silného kovu a extra měkké polštáře – to je křeslo CARLTON. Design by Anders Nørgaard. Zobrazená varianta: modrá látka Firenza a nohy z broušené oceli. Rozměry: V 78 x Š 79 x H 85 cm. BoConcept.

 

  • Elegance, pohodlí a klasický design – křeslo OSAKA vypadá ze všech úhlů skvěle. Design by Anders Nørgaard. Červená kůže Estoril. Rozměry: V 77 x Š 98 x H 87,5 cm. BoConcept.
  • Užijte si výrazný design s extra polstrováním a exkluzivní detaily švů křesla CARMO. Design by Anders Nørgaard. Rozměry: V 70 x Š 71 x H 93 cm. BoConcept.
  • Křeslo VENETO je spojením designu s komfortem od značky BoConcept. Zobrazená varianta: Tmavě šedá látka Prato a hliníková podnož. Rozměry: V 74½ x Š 76½ x H76½ cm.

Načerpejte více inspirace pro bydlení.