Novinky – Inspirace pro bydlení

Travertinový obklad potěší i milovníky starých časů

interiery.cz |

Zvažujete již nějakou dobu změnu stávajícího interiéru? Zkuste to pojmout stylově a neomezujte se pouze na výmalbu či tapety.

Zkuste kamenné obklady, které vnesou do vašeho domova eleganci, šarm a neodolatelné kouzlo.

Kámen je bezpochyby velmi působivý a nadčasový materiál. Pestrá paleta struktury včetně odstínů vám přinese do domova různé styly architektury a designu. Příjemnou atmosféru vytvoří přírodní travertinový obklad. Travertin je precizní obkladový kámen na stěnu. Okouzlí bezchybnou technologií imitace přírodního kamene.

 

6_2.jpg

Vlastnosti travertinového obkladu

Oproti přírodní verzi je tento betonový obklad mnohem odolnější, tudíž se hodí také pro exteriéry, své vzhledové vlastnosti nemění. Tento atraktivní obklad je určen náročným klientům, kteří hledají vysokou kvalitu. Kamenné obklady potěší jak ty, jež milují modernu, tak milovníky starých časů. Ať už obklad či travertinová dlažba do interiéru se pyšní moderní technologií a špičkovou kvalitou. Vybírat lze mezi různými vzory/strukturami i odstíny.

 

PR6.jpg

Dotek přírody

Díky tomuto materiálu vytvoříte netradiční interiér, ve kterém se budete cítit pohodlně a komfortně. Kámen ať už přírodní či imitace nabízí v interiéru celou škálu využití. V současné době vše, co pochází z přírody nebo ji připomíná, patří k světovým trendům. Uspěchaná a chaotická doba neumožňuje lidem navštěvovat přírodu tak často, jak by bylo potřeba. Všichni přitom dobře víme, jak blahodárně dokáže působit na lidskou psychiku. Kámen se perfektně kombinuje i s jinými přírodními materiály. Vneste i vy do svého domova přírodní nádech. Takové bydlení je útulné, pohodové a plně komfortní.

Travertin má široké využití

Kámen je materiál, se kterým se lze setkat v různých podobách, takže si vybere úplně každý. Barevnost travertinu se může pohybovat od bělavé, nažloutlé až žluté, růžové, hnědé či načervenalé. Právě v interiéru vynikne jeho specifická pórovitá kresba a starobylost. Nejčastěji se používá do koupelen, na obklady, dlažbu, krby, stoly, schodiště. Nabízí variabilitu formátů a mozaiková dekorace se dá i vzájemně kombinovat.