Novinky – Dodavatelé

Tradiční nábytek od mistrů z Kutné Hory

TRIANT |

Klasický styl, nadčasový design a prvotřídní zpracování vystihuje stylový nábytek z produkce firmy Triant.

O společnosti TRIANT

Firma Triant byla založena již v roce 1991 a od svého vzniku nasbírala nejen mnoho zkušeností a spokojených zákazníků, ale také vystoupala na přední příčky českého trhu se stylovým nábytkem a tuto pozici si drží dodnes. Spojení kvality a příjemného designu spolu s přijatelnou cenou, je ojedinělá kombinace. S nábytkem od společnosti Triant můžete kompletně zařídit nejen jídelny, obývací pokoje nebo ložnice vašich domovů, ale také pracovny či rodinné bary.

Díky svému designu se nábytek od firmy Triant hodí také k vybavení pracoven a jednacích místností, hotelů, restaurací či vináren. Každý produkt je originál, ke všem zakázkám je možnost vytvořit i atypické kusy na přání zákazníka. Společnost Triant udělá pro spokojenost svých klientů opravdové maximum.

Triant Detail 1 tradicni nabytek.jpg

Stylový nábytek

Vzhled stylového nábytku se ve velké míře inspiruje historickými styly od renesance přes baroko až po art deco. Design nábytku bývá v různé míře zdobený. Některé kousky mají bohaté zdobení po vzoru baroka, jiné si drží čistších linií ozdobených pouze drobnými řezbami, nebo mosazným kováním. Povrchové úpravy většinou nechají vyniknout dřevěnou texturu. V některých případech může být nábytek i zlacený, stříbřený, nebo kombinující více barev.

Triant 2 nábytek tradiční jídelna.jpg

Kolekce Classic - nábytek z masivu inspirovaný českým historismem

Kolekce stylového nábytku Classic pochází z období českého historismu a je vyrobena z kvalitního masivního dřeva a několika vrstev ořechové dýhy. Nábytek nabízí velké množství úložných prostorů a disponuje vysokou variabilitou. Na celé této kolekci je vidět precizní ruční práce, ruční řezby a ozdobné mosazné kování. Všechny kousky z této kolekce jsou dodávány v několika barevných odstínech a jsou opatřené četnými vrstvami polyuretanového laku. Na přání lze dodat nábytek na míru.

Kolekce Elegance - oslní třešňovým dřevem

Nábytek v kolekci Elegance je navrhován předními českými architekty, kteří do svého díla zakomponovali prvky plné historie. Ty všem kouskům nábytku v třešňovém dřevě dodávají spolu s mosazným kováním nevtíravý nádech elegance. Ozdobný prvek celé kolekce tvoří broušené fasetované sklo, povrch nábytku chrání polyuretanový lak. Celá kolekce je velmi variabilní a tvarová jednoduchost ji zajišťuje vysoce nadčasový efekt. Nábytek v této kolekci lze vyrobit i v upravených rozměrech podle vašich představ.

Kolekce Harmony - nádech italského designu

I český nábytek může mít italský nádech. Přesvědčit se o tom můžete v kolekci Harmony od firmy Triant, která tuto kolekci vyrábí v Čechách. Celá kolekce vnese do vašich domovů nejnovější trend a eleganci. Každý kousek je vyroben z více vrstvené třešňové dýhy, doplněn sklem s broušenou fasetou a mosazným kováním. Široký výběr povrchových úprav a rozměrů nábytku nabízí možnost, sestavit si vlastní obývací stěny či šatní skříně, které vám na přání rozměrově upravíme.

Kolekce Grand - potěší nejen svou cenou

Důkazem toho, že cena může zůstat přijatelná i u kvalitního nábytku, je právě kolekce Grand. Jedná se o esteticky jednoduchou kolekci, která disponuje několika barevnými odstíny a výhodnou cenou, jež potěší každého zákazníka. Nábytek z této řady je vyroben z kvalitních materiálů a potažený dýhou anigre. Elegantní doplněk tvoří mosazné kování a vnitřní osvětlení, které celou sérii jemně oživuje. Výhodou nábytku z řady Grand je možnost sestavovat stěny i do vyšších poloh a také vytváření pravoúhlých rohů. Nábytek Grand se výborně hodí i do hotelových pokojů, protože nabízí výborný poměr ceny a kvality.

Kolekce Brown - luxusní nábytek z ořechového dřeva

Svou kvalitou a nápaditostí pozvedne váš interiér na jedinečné místo k práci i odpočinku. Kolekce Brown spojuje ruční práci zkušených kutnohorských mistrů s moderními technologiemi na opracování dřeva. Nábytková kolekce Brown je důkazem toho, že nábytek může mít moderní i nadčasový vzhled. Svými rysy připomíná nábytek ve stylu art deco. Tato designová kolekce je vyrobena z ořechového dřeva s možností lakovaného nebo olejovaného povrchu. Masivní ořechové dřevo dodává nábytku velkou míru exkluzivity.

Více o společnosti TRIANT najdete na jejich prezentaci www.triant.cz


Všechny inspirační fotografie společnosti TRIANT

Všechny fotografie produktů společnosti TRIANT

Prodejna společnosti TRIANT