Novinky – Dodavatelé

Tip pro malé koupelny – vana a sprchový kout v jednom

RAVAK |

Vana nebo sprchový kout? To je věčné dilema zejména majitelů panelákových bytů, kteří se často potýkají s komplikacemi při zařizování malé koupelny.

Malá koupelna je častou komplikací při zařizování nového bydlení. Zejména v panelákových bytech majitelé často řeší dilema, jestli do mini koupelny umístit vanu, anebo sprchový kout. Nové trendy v designu koupelnového zařízení umožňují, že toto dilema řešit nemusíte. Máte možnost užít si koupel i sprchu současně, a to i v koupelně velmi malých rozměrů.

 

ravak5.jpg

foto: Ravak

Pokud využijete asymetrickou vanu s širokým plochým dnem v kombinaci s vanovou zástěnou, můžete dle libosti střídat svižné sprchování s pohodlnou relaxací v podobě uvolňujících koupelí. Asymetrické vany se vyrábí v rozměrech, které umožní jejich umístění i do velmi malé koupelny. Pokud asymetrickou vanu v rozměrech 150 x 75 cm nebo 140 x 105 cm zkombinujete s asymetrickým umyvadlem, poskytne dostatek pohodlí pro pohodlný pohyb i v malé panelákové koupelně. Současně, díky vanové zástěně se v širší části vany můžete pohodlně sprchovat v prostoru, srovnatelném se sprchovým koutem a současně si můžete dopřát i luxus pohodlné koupele.

 

 

Skvělým řešením pro malé panelákové koupelny jsou speciální koupelnové koncepty RAVAK Avocado a BeHappy, které jsou designovány pro velmi malé prostory. Vany vyrobené z akrylátu je možné vybavit také hydromasážním systémem, který vaši koupelnu promění na luxusní wellness, bez ohledu na malé rozměry prostoru.

 

ravak2.jpg

foto: Ravak

Pokud je vaše koupelna až tak malinká, že se do ní nevejde ani asymetrická vana menších rozměrů, máte možnost vybavit koupelnu mini vanou – hlubokou sprchovou vaničkou se sedátkem, ve které se mohou vykoupat aspoň vaše děti a dospělí i senioři se při sprchování můžou navíc pohodlně posadit. RAVAK nabízí čtvrtkruhové mini vany se sedátkem v rozměrech 80 a 90 cm. Jejich výhodou je, že jsou vyrobeny z akrylátu s velmi odolným povrchem, který při doteku nestudí.