Novinky – Dodavatelé

Tip na koupelnu - myDay

Koupelnová série myDay. Optimisticky zaoblený svět! Pro značku Keramag Design navrhla designérka Cornelia Thiesová.

Inovativní řešení kompletní koupelnové série vytvořila pro značku Keramag Design designérka Cornelia Thiesová. Pro myDay jsou charakteristické pozitivní dojmy a emoce. Z koupelny dýchá lehká, hřejivá a přirozená elegance.

 

Když vkročíte do této koupelny, řeknete si: Dnešek bude skvělým dnem! Lehká stylová forma a oblé hrany vytvářejí v koupelně velmi povzbudivou atmosféru.

 

MYDAY_M03_02.jpg

Série myDay od Keramag Design je skvělým příkladem designového projektu, který vytváří báječnou náladu a vylepšuje pozitivní postoj ke světu kolem nás. Zaoblené tvary dodávají koupelně přirozenou a neobvykle elegantní lehkost.

Jak začít den správně? V koupelně, kde je vše zaoblené - umyvadla, WC mísa a bidet, sprchové vaničky, skříňky pod umyvadlo, koupelnový nábytek, zrcadla i pohodlné vany. Originální a velmi konzistentní estetika série myDay je navíc doplněna řadou praktických řešení. Například modul pro závěsné WC a bidet má zcela hladký keramický povrch. Zvětšení prostoru mezi podlahou a WC mísou nebo bidetem zase usnadňuje údržbu. Odtokový a přepadový systém Clou, charakteristický prvek pro umyvadla, bidet a vanu, disponuje velkou odtokovou zátkou s pochromovaným okrajem. Dokonale padnoucí WC sedátko je díky systému pozvolného sklápění bezpečné a manipulace s ním je naprosto tichá. Vysoce kvalitní skleněné krycí desky pro asymetrické umyvadlové skříňky představují přídavnou plochu pro uskladnění doplňků. Nesmíme zapomenout ani na komfort, který v sérii myDay představuje mechanismus pomalého dovírání zásuvek a také skleněné polohovací police ve vysoké skříňce. Vana je pohodlná a prostorná. Nakonec ještě zmiňme vizuálně atraktivní podsvícení koupelnového zrcadla. Koupelnu lze doplnit řadou sprchových koutů (značkou Koralle), což je skvělé a jedinečné řešení, protože madla sprchových dveří Koralle mají stejný tvar jako nábytkové úchytky řady myDay.

MYDAY_M02_D03.jpg

Jednotlivá umyvadla myDay jsou dostupná ve čtyřech šířkách: 60, 65, 80 a 100 cm. Kromě toho tato série nabízí dvojité 130 cm široké umyvadlo a naopak pro malé koupelny a koupelny pro hosty jen 40 cm široké umyvadlo. WC mísa a bidet stylově odpovídají ostatním prvkům. Za příplatek lze keramické produkty objednat s povrchovou úpravou KeraTect s30letou zárukou trvale hladkého povrchu.

Vysoce kvalitní koupelnový nábytek řady myDay poskytne místo k uložení všech nezbytných doplňků. Vysokou skříňku charakterizuje originální a vysoce praktický detail: ve dveřích má integrované malé přihrádky pro koupelnové potřeby jako rtěnky, nůžky na nehty, pilníky, štětce a aplikátory, tělové krémy a sprchové gely. Veškerý nábytek je dostupný v bílé nebo šedé barvě ve vysokém lesku.

MYDAY_M04_02.jpg

Designérka Cornelia Thiesová:

„Snažila jsem se vcítit do potřeb uživatele koupelny. Chtěla jsem navrhnout produkty, které budou naprosto praktické, uživatelsky přátelské, pro každodenní potřebu a zároveň vzbuzující pouze pozitivní emoce. A taková je koupelnová řada myDay – na jednu stranu elegantní a jedinečná, na druhou stranu radostná, odlehčená a optimistická.”