Novinky – Inspirace pro bydlení

Testovací verze

interiery.cz |

Vítáme Vás v testovací verzi portálu INTERIERY.CZ

Jsme velmi rádi, že jste navštívili náš portál INTERIERY.CZ. Nyní spouštíme testovací verzi portálu, kde prověřujeme funkčnost prohlížení fotogfarfií v různých systémech a zobrazeních.

Upozorňujeme, že nyní nejsou plně funkční všechny možnosti portálu. Plánované spuštění portálu do ostré verze je stanoveno na duben 2014, kde na portálu bude již o mnoho více fotogarfií, informací a funkcí.

O portálu:
Fotografie od významných interiérových dodavatelů v ČR.
Našim záměrem je vytvoření internetového portálu, který pomáhá lidem s návrhem a vybavováním nových interiérů, s jeho dekorováním a s vyhledáváním vhodných produktů. Fotogalerie interiérů i samotných produktů jsou získány od největších českých výrobců a přímých dovozců nábytku do ČR. Na rozdíl od jiných portálu o bydlení, portál interiery.cz prezentuje reálně dostupné produkty na českém trhu!
Našim cílem je, aby uživatelé našeho portálu získali potřebnou inspiraci pro své byta a domy, nápady a vybrali si vhodné produkty, které si mohou uložit do svého profilu. U každé fotografie interiéru a produktu je uveřejněn dodavatel a také značka produktů. Uživatelé pak mohou jednoduše začít komunikovat s dodavateli.

Snažíme se také o zapojení odborné veřejnosti z řad projektantů a designérů, kteří se zabývají vybavováním a návrhem interiérů. Tito odborníci budou přidávat na portál své referenční interiéry včetně „příběhů interiérů“. Inspirace Na našem portálu máte možnost vyhledávat v největší databázi interiérových fotografií na českém trhu.

Tyto fotografie jsou tříděny podle místností a stylů a také rozděleny na fotky celých interiérů a fotky samotných produktů. Tyto fotografie jsou také mezi sebou provázány. Najděte si ty správné odborníky

Vyhledejte si vhodného dodavatele interiérů ve svém okolí, prohlédněte si jeho publikované fotografie a zjistěte si, jaké Vám nabízí služby a případně i výhody, které jsou určeny jen uživatelům našeho portálu. Informace a aktuality na portálu

Budeme Vás informovat o novinkách na portálu, o nových dodavatelích a nových vložených fotografiích a nejen to, dostanete také informace o prodejních a slevových akcích u dodavatelů, o nových interiérových produktech na českém trhu a budeme také vybírat nejlepší fotografie v jednotlivých místnostech.

INSPIRACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Budeme velmi rádi, pokud nám zašlete svůj názor a případně i návrhy na zlepšení portálu. Své názory zasílejte na adresu  chovanec@interiery.cz

Těšíme se na Vaší další návštěvu.

Tým portálu INTERIERY.CZ