Novinky – Všechny novinky

Technologie, která změní život v kanceláři

interiery.cz |

V kancelářích po celém světě se denně potkávají desítky i stovky lidí. Pracovní schůzky a jednání se odehrávají za zdmi zasedacích místností.

Problém, který vzniká na vytížených pracovištích, je nedostatek zasedacích místností a nemožnost řízení firemních meetingů. Moderní společnosti, proto využívají nové technologie, které účinně podporují plánování a provádění každodenních prací. Mezi takové inovace patří i digitální rezervační systém MeetingRoomApp.

 

IMG_0567-10.jpg

Kancelářské prostory společnosti RESPECT, a.s.

 

Rezervace zasedačky odkudkoliv

Nové technologie, které firmám opravdu pomáhají, nejsou hudbou budoucnosti, ale jsou dostupné pro každého. Jen ne každý o nich ví. MeetingRoomApp lidé ve firmách oceňují zejména díky flexibilitě, kterou systém nabízí. Rezervaci schůzky lze provést přímo na dotykovém panelu u zasedačky nebo na mobilu cestou do práce, i od pracovního stolu z počítače. Každý ve firmě si může rezervovat prostor, který se pro jeho jednání hodí nejlépe, a to během pár vteřin. Díky tomu vás nezaskočí ani nečekaná návštěva klienta či urgentní jednání s kolegou.

Systém nabízí i mnoho dalších výhod. MeetingRoomApp nám pomáhá lépe využívat zasedací prostory a zapadá do našeho designu kanceláří. V oblasti managementu meetingů je velmi účinný a šetří čas. Díky tomu má pozitivní efekt na produktivitu práce, proto jsme se rozhodli pro rozšíření systému do dalších divizí,” říká o systému Petr Valenta, Senior Manager at IT Application Competence Centers Europe společnosti Konica Minolta.

Nově je možné díky systému přivolat vzdáleně recepci. Tato funkce je skvělá v případě potřeby občerstvení nebo úklidu zasedací místnosti.

 

IMG_0626-15.jpg

Která zasedací místnost je volná pro vaše jednání poznáte ihned

 

Technologie v kombinaci s designem

Současným trendem je propojovat design kanceláří s technologiemi. Architekti se tomuto trendu přizpůsobují. Kancelářské prostory navrhují funkční a otevřené inovacím. Systém MeetingRoomApp v kombinaci s luxusním komunikátorem 2N®IndoorTouch tyto oblasti elegantně propojuje. S tímto profesionálním řešením se může každá kancelář proměnit v moderní a příjemné pracovní prostředí.

 

IMG_0528-6.jpg

Rezervaci zadačky zvládne každý během pár vteřin