Novinky – Dodavatelé

TEAM7 - Nábytek z masivu výráběný s "láskou"

DECOLAND |

TEAM7 - ještě nikdy jsme nevyrobili dva stejné kusy nábytku. Protože neexistují dva stejné stromy.

 

team7.png

TEAM 7 je výrobce nábytku z přírodního dřeva, který v souladu s přírodou realizuje zdravá a flexibilní zařízení s moderním designem a dlouhou životností pro domov, kanceláře i veřejné budovy. Nábytek firmy TEAM 7 je navrhován a vyráběn v Rakousku a k jeho výrobě se používá čisté dřevo z listnatých stromů, pocházejících z ekologického lesnictví.

Výroba - vše z jedné ruky

TEAM 7 má pod kontrolou celý výrobní proces – od výběru stromu až po hotový nábytek. Vlastní pila v Maďarsku, dřevařský závod v rakouské obci Pram a nábytkářské závody ve městě Ried a v obci Pram jsou součástí hodnotového řetězce podniku TEAM 7. Firma TEAM 7 zaměstnává celkem 7650 pracovníků. Dvě třetiny z nich tvoří truhláři, kteří mistrovsky zvládají tradiční řemeslné techniky. Za společensky odpovědnou výrobu, ohleduplnou vůči životnímu prostředí, je ve firmě TEAM 7 odpovědný její jednatel Hermann Pretzl.

Nábytek z přírodního dřeva – čisté přírodní dřevo

Ušlechtilé dřevo listnatých stromů z trvale udržitelného lesnictví je klíženo lepidly bez formaldehydu a zušlechťováno přírodním bylinným olejem. Jedinečná nabídka čistoty materiálu i čistoty zpracování od firmy TEAM 7 je zárukou zdravého ovzduší v místnosti, ale také ochrany životního prostředí. TEAM 7 vyrábí na zakázku dřevěný nábytek na míru pro obytné prostory, jako jsou kuchyně, jídelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje a pokoje pro dospívající mládež. Sedm domácích listnatých dřevin z ekologického lesního hospodářství a množství různých modelů a jejich variant nabízí široké spektrum možností k výběru. Dřevěný nábytek značky TEAM 7 se vyznačuje vysokou funkčností a nadčasovým designem.

Dodavatelem v ČR je společnost DECOLAND