Novinky – Inspirace pro bydlení

Tapety se opět stávají hitem. Jaké dominují?

interiery.cz |

Když se řekne tapeta, tak se mnoho lidí ohlédne do minulosti za takovými variantami, které nebyly zase až tak dokonalé. Tato doba je dávno pryč a současný sortiment jasně ukazuje, že má co nabídnout.

Podívejme se na něho blíže a zjistěme, proč tapety opět dominují. Tedy pokud se rozhodnete zvolit tu správnou.

Zkuste moderní 3D styl

Že tapeta rozhodně nemusí vypadat jakkoliv obyčejně, vás přesvědčí první z našich tipů. Jedná se o zajímavé a moderní 3D fototapety na zeď. Jak už ukazuje jejich samotný název, jsou svým vzhledem velmi ojedinělé. Stačí se na ně zadívat a rázem dokážou vytvořit jedinečný 3D, tedy jedinečný prostorový obraz. Přitom se jedná o klasickou tapetu, která využívá jenom optických klamů. Hodí se na řadu míst, které chcete originálně ozvláštnit. Své místo najde třeba:

  • V dětském pokoji
  • V pracovně
  • V obývacím pokoji

 

Zaměřte se na dětské motivy

Tapeta už dávno nemusí být jenom v podobě nic neříkajících motivů, které byly na výběr v minulosti. Dnes může nabídnout v podstatě jakýkoliv motiv, jaký si jenom budete přát. Chcete příklad? Tak se podívejte na druhou možnost, kterou jsou dětské tapety na zeď do pokoje. Jak už napovídá sám název, tak zde budou dominovat hlavně motivy dětské. Skvělá možnost, jak dětský pokoj originálně a zajímavě vyzdobit. A pokud nebudete chtít zůstávat jenom u něj, jsou i motivy, které se dokonale hodí třeba do obývacího pokoje, nebo do ložnice. A to včetně motivů velkých fotografií.

 

Nejenom na stěnu

I když si většina lidí myslí, že tapeta patří nutně jenom na stěnu, rozhodně tomu tak není. Jsou i jiná místa, kam ji můžete umístit. To jenom potvrzuje, proč jsou takovým hitem. Jsou varianty, které umístíte na interiérové dveře a tím dokonale vylepšíte jejich vzhled. Stejně tak jsou varianty, které lze umístit například na ledničku. Ty jsou magnetické a mohou dokonale zrenovovat stávající již lehce rezivějící dvířka, nebo boky.

tapeta 2.jpg