Novinky – Dodavatelé

Sleva -15% na limitovanou kolekci pohovek a křesel Calligaris

DECOLAND |

Právě teď! -15% na limitovanou kolekci pohovek a křesel Calligaris. Kolekce od italského designéra a architekta Enrica Cesany.

Toužíte po prvním italském designovém kousku, ale ještě jste se neodvážili? Nebo jen hledáte sympatický a kvalitní designový nábytek, který vašemu interiéru dodá šmrnc, aniž by byl kompromisem ohledně praktičnosti a pohodlí?

Značka Calligaris, to je italská koncepce interiéru v tom nejlepším slova smyslu s tradicí od roku 1923. Pro Calligaris není v interiérovém designu nic překážkou a filosofie značky je založena na italské vášni pro krásný nábytek. Calligaris nabízí chytrý nábytek dostupný nejen ve smyslu ceny, ale i možnosti využití a přizpůsobitelnosti. Nábytek Calligaris včetně pestré nabídky lehce kombinovatelných doplňků je dostupný v široké paletě barev a svým uvolněným, přátelským a kreativním přístupem vás jednoduše uvede světa dokonale padnoucího italského nábytku.

 

Calligaris_foto.jpg

 

Pohovky a křesla Calligaris od Enrica Cesany již můžete objednávat v průhonickém showroomu. Inspirujte se novými obrázky Calligaris v sekci sedací soupravy.