Novinky – Inspirace pro bydlení

Šikovní pomocníci do kuchyně

interiery.cz |

Inspirujte se krátkým výběrem praktických kuchyňských pomocníků. Nejsou to naprosté nezbytnosti do kuchyně, ale zcela jistě velmi usnadní a zpříjemní vaření či pečení.

Kráječ na cibuli

Handy kráječ na cibuli je ideální pro snadné, rychlé a bezpečné krájení cibule, zeleniny, ovoce, ořechů, čokolády aj. Materiál: plast a nerezavějící ocel. Rozměry: výška 23 cm, průměr 9 cm.

kráječ cibule.jpg

Stojánek na vařečku

Udržujte pořádek u sporáku i během vaření. Stojánek na vařečku je čisté řešení pro špinavé vařečky. Potřebujete během vaření odložit vařečku? Řešíte to malými talířky? Tento stojánek je elegantní řešení tohoto problému. Materiál: ušlechtilá ocel.

stojánek na vařečku 1.jpg

Univerzální strouhadlo

Toto univerzální struhadlo vám padne skvěle do ruky a usnadní přípravu surovin při vaření. Produkt obsahuje 1 bubínek na jemné strouhání. Rozměry: délka 21 cm.

BANQUET Univerzální struhadlo Culinaria orange.jpg

Loupač hrášku

S tímto pomocníkem naloupete hrášek jedna dvě. Hrachový lusk vložíte mezi válce a několikrát otočíte rukojetí, naloupaný hrášek padá do zásobníku. Vakuové přísavky zajistí, že loupač hrášku bude pevně držet na pracovní ploše a nebude se vám při práci klouzat. Produkt není vhodný k mytí v myčce.

loupač.jpg

Kráječ na ananas

Milujete ananas? Tak to jistě znáte nepříjemnosti spojené s jeho porcováním. Tato jednoduchá pomůcka vám ananas oloupe a zároveň zbaví tvrdého středu. Kráječ ananasu je určen pro středně velké ananasy o váze přibližně 1,25 - 2,5 kg. Materiál: plast. Rozměry: délka 24 cm.

Oddělovač žloutku

Šikovný a elegantní oddělovač žloutku je zhotoven z kvalitních materiálů a vysoce funkční pomocník pro každou hospodyňku. Díky ouškům můžete položit na šálek nebo mixovací nádobu.

MENUETT Oddělovač žloutku nerez1.jpg

Elektronická vážící lžíce

Delícia vážicí lžíce je vynikající pro snadné a rychlé vážení surovin do hmotnosti 300 g. Dovažovací, s možností postupného vážení více potravin ve lžíci současně. Přesné, s rozlišením 0.1 g. Dodáváno s 3V lithiovou baterií.

Dávkovač na litá těsta

Chtěli byste umět naplnit celý plech mini muffinů těstem a přitom neukápnout mimo? To nebude problém s dávkovačem na litá těsta. Muffiny, lívance, vafle i palačinky tak budou všechny stejně velké, navíc uchráníte kuchyň před znečištěním a sebe před zdlouhavým úklidem. Materiál: odolný plast. Dávkovač lze mýt v myčce.

630342-fun1-241759.jpg

Drtič ledových kostek

Udělá s kostkami ledu krátký proces, Drtič ledu je ideální například pro přípravu ledového čaje. Materiál: akryl, nerez, nůž z ušlechtilé oceli.

POLAR EXPRESS Drtič ledových kostek.jpg