Novinky – Ukázka bydlení VIP osobností

Sídlo Reese Witherspoon na vás dýchne atmosféru španělského venkova

interiery.cz |

Inspirujte se interiérem slavné americké herečky Reese Witherspoon, která je držitelkou Oscara za hlavní roli ve filmu Walk the Line.

Okouzlující kalifornský dům leží na konci klidné slepé uličky na pozemku o velikosti 2 700 m2 v žádané a mimořádné lokalitě Brentwood Circle. Bezkonkurenční soukromí, nádherné rozlehlé pozemky, jedinečné zahrady a interiér ve venkovském stylu – tím vším oplývá sídlo americké herečky Reese Witherspoon.

 

Hlavní vstup domu vede do obývacího pokoje s krbem a do formální jídelny s dřevěným stropem a útulnou knihovnou. Následuje fantastická kuchyň s francouzskými dveřmi, které vedou do zahrady plné zeleně s bazénem, venkovním krbem, trampolínou, dětským hrištěm a zeleninovou zahrádkou.

 

K dispozici je 5 ložnice s vlastními koupelnami včetně hlavního apartmá s klenutým stropem, krbem, bohatou mramorovou vanou, dvěma velkými vestavěnými skříněmi a samostatnou posilovnou nebo kanceláří. Dřevěné podlahy, trámové stropy, tmavě mořené dveře a okna, tlusté stěny, oblouky, autentické španělské obklady, dlažby a kování jsou jen některé z mnoha detailů, které dodávají nádherný charakter tomuto nadčasovému klasickému domovu.

 

Reese5.jpg

Foto: Hooked On Houses

 

Naše inspirace hvězdným stylem

 

 

Zdroj úvodních foto: IMDb, Hooked On Houses, David Offer

Zdroj text: David Offer

Více interiérů VIP osobností zde.