Novinky – Inspirace pro bydlení

Sednout i lehnout? S rozkládací pohovkou to není problém

interiery.cz |

Potřebujete skloubit pohodlné sezení s příležitostným spaním? Nejlepším řešením jsou rozkládací sedací soupravy, které lze využít také jako úložný prostor.

Day & Night rozkládací pohovka neuznává žádné kompromisy a sedí se na ní stejně pohodlně jako leží. Rozložení pohovky zvládnete jednou rukou. K tomu všemu si navíc můžete vybrat ze tří variant područek a potah lze zvolit buď kožený, nebo látkový. Rozměry pohovky jsou: šířka 226 cm, hloubka 94 cm, výška 88 cm.

 

Melo rozkládací sedací souprava, kterou navhl dánský designér Anders Nørgaard, lze využívat jako lůžko nebo pohodlnou sedačku s podnožkou. Produkt je dostupný v různých látkách. Rozměry sedací soupravy jsou: výška 79 cm, šířka 173 cm, hloubka 83 cm (v rozloženém stavu 197 cm).

 

Stylová rozkládací pohovka Frambosia 4.jpg

Frambosia pohovka (MT Nábytek) je stylová rozkládací pohovka, která zajišťuje pohodlné sezení díky vysoce elastické PUR pěně a vlnitému systému pružin. Potah z kvalitní látky je dostatečně odolný proti poškození. Rozložení pohovky je velmi jednoduché a zvládne ho každý. Parametry pohovky jsou: šířka 242 cm, výška 95 cm, výška sedu 43 cm, hloubka 96 cm, hloubka sedu 75 cm, ložná plocha 143 x 190 cm.

 

Eddie je kvalitní a komfortní rozkládací pohovka, která zkrášlí každý interiér ve velkém stylu. Jde o kompaktní a vysoce univerzální pohovku, kterou lze snadno rozložit na postel s matrací. Produkt je dostupný v různých barvách a úpravách.

 

1) Kendra pohovka 2) Zenia pohovka 3) Klaudie pohovka

 

Mood upraveno.jpg

Mood rozkládací pohovka (Ditre Italia)vznikla z touhy zajistit souvislost s nejexkluzivnějším produktem značky Ditre Italia. Tato verze se odkazuje na vintage styl sedačky Miller a postele Milonga s unikátním kontrastním obšíváním, které nastiňuje její profil. Dřevěné nohy byly také inspirovány těmito verzemi.

 

Stockholm upravená.jpg

Stockholm rozkládací sedací souprava (BoConcept)vznikla podle návrhu dánského návrháře Anderse Nørgaarda. Díky dvousedačkové pohovce optimalizujete svůj prostor. Na výběr máte z různých látek a kůží. Rozměry pohovky jsou: výška 82 cm, šířka 202 cm, hloubka 96 cm (214 cm v rozloženém stavu).

 

cindy upravená.jpg

Cindy je rozkládací pohovka (Ditre Italia) ve výrazném klasickém stylu. Skvěle zapadne do žensky zařízených inteiérů, které oplývají romantickými detaily jako jsou tapety a nábytek v klasickém stylu s rustikálními prvky.

 

Prozkoumejte další články plné inspirací pro bydlení.