Novinky – Dodavatelé

Recepce je důležitým místem v každé firmě

TOP OFFICE |

Chcete, aby Vaše firma působila na klienty reprezentativně již při příchodu do budovy? Společnost TOP OFFICE nabízí ze svého sortimentu různorodá řešení a designy recepcí. Zde je ukázka několika řad.

Athos

Tyto recepce jsou určeny pro všechny, kteří milují eleganci, důraz na detail a kteří chtějí profesionální pracovní prostředí, které odráží nezaměnitelný styl. Recepce ATHOS, která dá vaší kanceláři přidanou hodnotu, která bude trvat a trvat... Vyberte si z barevných lesklých povrchů, které vytváří úžasnou hru světel. K dispozici máme rovné i oblé tvary recepcí.

 

Athos dlouhá recepce pro dvě osoby.jpg

Athos dlouhá recepce pro dvě osoby

 

Kruhová recepce   /   Rohová bílá recepce   /   Kombinovaná recepce

 

Crater

Crater jsou designové recepce vhodné jak pro firemní vchody tak i pro společné vchody u bussines center, hotelů a obdobných projektů. Jednoduchost, velmi precizní materiály a vhodné kombinace barev jsou vlastnostmi této řady, které jí předurčují jako reprezentativní nábytek. V této řadě jsou možné varianty rovného uspořádání, uspořádání do L a do U a také vytvoření oblé recepce.

 

Crater recepce - světlý dub a wenge.jpg

Crater recepce - světlý dub a wenge

Bílá kulatá recepce   /   Světlá rovná recepce   /   Vnitřní uspořádání

 

Crux

Recepce reprezentuje firmu... a protože první dojem je často ten, který se počítá, návrh recepce by se měl soustředit na kancelářské zařízení, které přidává hodnotu v očích návštěvníka. Design by Perin & Topan.

 

IVM_Salve_p.08-09_FINAL.jpg

Crux recepce

Crux recepce s osvětlením

 

Top Office

Kancelářský nábytek pro váš úspěch.