Novinky – Dodavatelé

Radost bydlet - Radost pomáhat! Akce dodavatele.

DECOLAND |

Až 10 % vám, 5 % dětem v kojeneckém ústavu (Dětské centrum) při Thomayerově nemocnici v Praze – Krči

Akce dodavatele Decoland z našeho portálu:

Pro Decoland a BoConcept bylo vždy důležité aktivně měnit prostředí kolem sebe a poskytovat vám zákazníkům za vaše peníze stoprocentní služby. Jsou však mezi námi tací, kteří jsou odkázáni výhradně na pomoc ostatních, a sami nic měnit nemohou, jako například týrané, zanedbávané nebo opuštěné děti. Udělejte si proto od 7. do 22. června radost s nábytkem a doplňky z našich showroomů se slevou až 10 %, změňte tak k lepšímu interiér svého domu či bytu a zároveň budete mít radost z pomoci dobré věci: 5 % z částky vašeho nákupu Decoland věnuje kojeneckému ústavu „Dětské centrum s komplexní péčí a podpůrnou rodinnou terapií” při Thomayerově nemocnici v Praze, který tak právě díky vám bude moci změnit, vybavit a zútulnit interiér pokoje určený pro dlouhodobé pobyty maminek s dětmi.

 

banner-dec-300x600-14-05-26-2145.jpg

Dětské centrum s komplexní péčí a podpůrnou rodinnou terapií je jediné zařízení svého druhu v Praze, které zajišťuje komplexní péči o děti od narození do předškolního věku ohrožené prostředím, děti opuštěné, zanedbávané, často týrané či  postižené a poskytuje diagnosticko-terapeutické či zácvikové pobyty pro maminky s dětmi v krizových situacích. Decoland Dětskému centru pomáhá od roku 2012. Z poskytnutých darů mohlo Dětské centrum zakoupit nábytek a doplňky do několika dětských ložnic a pokojíčků.

 

„Dětskému centru jsme se rozhodli poprvé pomoci po osobní návštěvě ústavu v roce 2012. Tehdy jsme se ve firmě dohodli, že prostředky určené pro nákup vánočních dárků našim zaměstnancům věnujeme na dobročinné účely. Dojala nás velmi vřelá až rodinná atmosféra, kterou zaměstnanci kojeneckého ústavu dětem bez domova, často velmi těžce postiženým, vytvářejí s nevídanou láskou a pokorou . Navíc nám  na rozdíl od anonymních nadací vyhovovalo, že můžeme vidět konkrétní výsledek naší pomoci, což rozhodlo. Věříme, že právě tato transparentnost pomoci bude vyhovovat i našim zákazníkům. Ti jsou většinou úspěšní v tom, co dělají a to, že jejich podíl na dobré věci bude velice konkrétní, je podle nás osloví.“ shodují se jednatelé Decolandu Miloslav Kolařík a Leoš Srpek.

Pomozte s námi dětem, z nichž mnohé vlastní domov nikdy mít nebudou, zažít pocit, že někomu na nich záleží. Akce platí od 7. do 22. června ve všech prodejnách Decolandu.Sleva na zboží značek Team 7 a De Sede je pouze 5% + 5% kojeneckému ústavu

Více informací o Dětském centru na http://www.ftn.cz/pacientum-a-verejnosti/oddeleni-a-kliniky/detske-centrum-pri-tn-kojenecky-ustav/  a http://www.detsky-usmev.cz/