Novinky – Inspirace pro bydlení

Přivítejte jaro svěžím barevným interiérem

interiery.cz |

Co nevidět tady máme Velikonoce a s nimi i příchod jara, kterého se většina z nás již nemůže dočkat. Osvěžte si tedy interiér pestrými barvami, které k jaru bezpochyby patří.

Vázy

Ručně vyráběné skleněné vázičky Lilipot jsou ideální k oživení interiéru. Vybrat lze z několika různých tvarových i barevných provedeních. S těmito malými vázami a jejich vzájemnou kombinací vytvoříte dokonalé květinové aranže. Všechny vázy od Butlers

Váza Almut z čirého skla je jednoduchá, decentní a díky tomu bude ladit v každém interiéru. Tato čtverhranná váza se zúženým dnem je vysoká 25 cm.

Pojmenování Amaryllis propůjčila této váze květina Amarylis nebo-li hvězdník červený, který jistě každý zná z okenních parapetů jako pokojovou květinu. Kombinace vázy s hvězdníkem je efektní a naprosto dokonalá.

Květiny

Přestože nejsou živé, tak všechny tyto krásky ozdobí váš domov a vykouzlí dobrou náladu. Inspirováno přírodou. Všechny umělé květiny od Butlers vypadají opravdu věrně. A oproti živým květinám mají pár nesporných výhod: neuvadnou a pořád kvetou.

fotkakvěty.png

 

Povlečení

Motýlkové povlečení Butterfly Fusion je oboustranné a vy tak můžete střídat dva grafické motivy.

Toto pestrobarevné bavlněné povlečení Botanical vykouzlí z každé postele malý nebeský ráj. Spánek v něm bude příjemným pohlazením po duši i po těle.

Květované luxusní povlečení Exotic Flowers spadá do kolekce, kterou navrhl Pierre Cardin, francouzský návrhář s italskými kořeny. Ten se v 50. letech snažil přiblížit vysokou módu veřejnosti a díky němu tak bylo možné si doprát to, co bylo do té doby určené jen módním molům.

Koberce

Flexibilní koberec Al Mano je tvořen kobercovými čtverci, které rychle a jednoduše spojíte suchými zipy. Navrhněte a poskládejte si zcela jedinečný koberec, který dle potřeby můžete měnit ať už zvětšit, zmenšit či změnit jeho design.

Kusový koberec Crazy na první pohled zaujme svým pestrobarevným vzorem. Díky 3 cm vysokému střizenému vlasu je velmi příjemný na dotek. Tento koberec jistě rozveselí každý interiér.

Jednobarevný kusový koberec Cool v zářivé zelené barvě má silnější hladký a lesklý vlas. Koberec je ručně tkaný. Dostupný v několika rozměrech.

Tapety

Pomocí fototapet si můžete jaro užívat v interiéru po celý rok. Stačí si pouze vybrat z množství úžasných motivů.

Fototapety: Orchidej / Vodopád / Levandulové pole

Venkovní nábytek

Venkovní teploty ještě zdaleka nedovolují příjemné posezení na zahradě či balkoně například u večerního grilování, avšak v nadcházejícím jarním období už můžete pomýšlet na nový zahradní nábytek, který se s příchodem prvních teplých dnů bude určitě hodit.

Summer Chairs židle / Big soul křeslo / Safari bambusový set

 

Více inspirace pro vaše bydlení