Novinky – Dodavatelé

Představení značky Ethnicraft, jejíž inspirační a produktové fotografie nově prezentujeme

Emorational© kombinace "emocí" a "rozumu". Tím je vystižena filozofie belgického výrobce, který vytváří jednoduchý, autentický a především funkční nábytek, který je svými vlastnostmi vždy nadčasový.

Ethnicraft představuje svoji sílu v jednoduchosti, nápaditosti a vysoce kvalitním zpracováním i použitými materiály. Objevte krásu teaku, dubu a nově ořechu. Nábytek evokuje pocit emocí díky teplu a přirozenosti materiálu - masivního dřeva. Dřevo, jakožto nejvíce tradiční materiál pro nábytek, s krásnou barvou a texturou, dodává charakteristický styl nábytku. Racionalita kolekce spočívá ve funkčnosti, jednoduchosti a kvalitě nábytku. Tyto aspekty se podílí na síle a čistotě vzorů.

 

Již 15 let vyrábíme nadčasový nábytek z masivního teaku a dubu. V našich návrzích se vracíme k tomu, co je podstatou dobrého nábytku: usilujeme o dokonalé řemeslné zpracování, abychom vytvářeli udržitelné kousky plné charakteru, vyráběné z masivního dřeva, které stárne do krásy. Ethnicraft nábytek je věrohodný, teplý a přírodní. Každý produkt je zhotovován pečlivě v našich vlastních dílnách v Indonésii, Vietnamu a Srbsku. Naše nadčasové, úžasně jednoduché sbírky lze nalézt v nejrůznějších interiérech po celém světě a jak jdou roky, stávají se jen krásnější a krásnější.

 

00 Burger postel s čalouněným čelem.jpg

Burger postel s čalouněným čelem

 

Naše filozofie designu je vytvářet jednoduchý, autentický a funkční nábytek v nadčasovém, moderním designu s ohledem na životní prostředí a společnost. Náš mezinárodní interní vývojový tým neustále zkoumá inovativní techniky práce s masivním dřevem a možnosti jak kombinovat dřevo s jinými materiály. Tímto způsobem jsme schopni vytvořit kvalitativní kolekci odolného nábytku. Kromě našich vlastních návrhů, Ethnicraft také úspěšně vyvinul nové produkty ve spolupráci s externími designéry.

 

 

Na českém trhu zastupuje značku Ethnicraft společnost MARTHI.

Všechny inspirační fotografie značky Ethnicraft.

Všechny produktové fotografie značky Ethnicraft.