Novinky – Inspirace pro bydlení

Praktické tipy pro domácí kanceláře

interiery.cz |

V domácí kanceláři vám nejlépe poslouží funkční a rafinovaný nábytek. Inspirační a produktové fotografie těch nejzajímavějších kousků.

Výkonávání práce z domu dnes není vůbec nic neobvyklého, avšak je vhodné tomu přizpůsobit interiér. Máte-li dostatek prostoru v bytě či domě, nabízí se možnost umístit domácí kancelář do samostatného pokoje. Odměnou vám bude dostatečný klid na práci a potřebný prostor k ukládání například šanonů či dokumentů.

Davinci pracovní stůl - Cattelan Italia (Design by Gianvittorio Plazzogna)

  

Aby se vám příjemně a pohodlně pracovalo, což v případě práce z domu zahrnuje především sezení u psacího stolu, je důležité věnovat pozornost kvalitnímu nábytku a některým základním ergonomickým pravidlům. Zahrnují například správné nastavení výšky židle (případně i stolu), umístění a úhel monitoru, úhel svíraný lokty a polohu zápěstí při práci s myší a klávasenicí.

Vega stůl do kanceláře.jpg

Kancelářský stůl Vega - Cattelan Italia (Design by Giorgio Cattelan)

   

Girado / Danda / DS - 1051

   

Přidanou hodnotu dávají praktickému nábytku promyšlené detaily a funkční prvky, které vám usnadní práci. Rafinovanou podporu pro práci doma nabízí značka Team 7 s psacími stoly Atelier a sekretáři Cubus. Psací potřeby, pořadače a dokumenty uložíte do kontejnerů či skříně s vyklápěcím víkem a praktické závěsné pořadače zajistí pořádek a přehlednost písemností. Inteligentní detaily jsou zadní kabelové vývody stěn a podlah, které zajistí „neviditelné“ uložení.

   

spojené fotky.jpg

Cubus kontejner s úložným systémem / Detail úložného systému se skrytým vedením (Team 7)

    

Cubus skříň posuvná / Atelier stůl / Cubus skříň

  

Pokud ve svém interiéru nemáte dostatečné prostory k zařízení samostatné pracovny, nezbývá nic jiného než vyčlenit místo pro práci v některém z pokojů. Jako ideální a praktické řešení se jeví sekretář Cubus, který na první pohled vypadá jako elegantní komoda. V sobě však skrývá rafinované detaily. Vysunutá deska slouží jako psací stůl, klávesnice a psací potřeby jsou pohodlně uloženy a ve variantě s výsuvnou obrazovkou je pohodlně uložen i monitor, jehož výšku lze jednoduše nastavit stisknutím tlačítka. Sekretář disponuje úložným prostorem, zásuvkami a prostorem pro tiskárnu a počítač. Lze zvolit ze dvou provedení.

Cubus sekretář - Varianta 1 / Varianta 2

   

Pracovní stůl Cupertino je také nenáročný na prostor a zároveň obsahuje funkční úložný prostor a skrýš na kabely. Tento "all in one" stůl disponuje i zabudovanými Bluetooth reproduktory, díky kterým můžete při své práci poslouchat hudbu.

   

Cupertino pracovní stůl - bílá varianta / černá varianta

   

Další tipy a inspirace pro vaše bydlení.

Domácí kanceláře:

- INSPIRAČNÍ FOTOGRAFIE

- PRODUKTY