Novinky – Inspirace pro bydlení

Praktické i zajímavé televizní skříňky pro váš obývací pokoj

interiery.cz |

Asi bychom stěží hledali domácnost bez televize v obývacím pokoji. TV skříňka nemusí být jen "obyčejná" skříňka, na kterou postavíte televizi.

Kromě televize nám dnes relaxaci v obývacím pokoji zpříjemňují i další technické zařízení jako domácí kino, hi-fi systém, různé přehrávače atd. To vše samozřejmě potřebuje své místo. K tomu všemu si připočítejte spoustu přívodních a propojovacích kabelů, které jsou zkrátka nevzhledné a mohli by v minimalistickém obývacím pokoji působit velmi rušivě. Ideální úložnou jednotkou je tedy ta, která dokáže všechny tyto problémy elegantně vyřešit.

 

VELKÁ Seneca TV skříňka.jpg

Seneca TV skříňka (Cattelan Italia) - je dostupná v bílém nebo grafitovém laku se čtyřmi dvířky, horní desku tvoří masivní dřevěná deska s nepravidelnými okraji, které umocňují přírodní vzhled.

 

1) Televizní komoda Freda - MT Nábytek 2) Palco TV držák - Cattelan Italia 3) Lodge TV skříňka - Ethnicraft

 

VELKÁ Iceberg skříňky bílé.jpg

Iceberg skříňky bílé (Cattelan Italia) - jsou dostupné v černém nebo bílem laku a můžete umístit na zem nebo zavěsit na zeď. Dvířka jsou pokrytá lakovaným sklem s hliníkovým rámem. Vnitřní police jsou skleněné.

 

1) Fermo komoda z dubové dýhy - BoConcept 2) Volani TV skříňka bílá - BoConcept 3) Ligna TV skříňka se zásuvkami - Ethnicraft

 

1) Metz TV skříňka černá - BoConcept 2) Televizní komoda se zásuvkami Ramón 1 - MT Nábytek 3) Volani TV/Hi-Fi jednotka - BoConcept

 

fermo spojené.jpg

Fermo výklopná skříňka (BoConcept) - schová nepořádek za svými výklopnými dvířky v grafitově šedém laku, který působí kontrastně k červeným nožkám.

 

Cubus Pure TV skříňka (Team 7) - kombinuje přírodní dřevo s lakovaným sklem. Inteligentní větrací systémy, lehce přístupné kabely a nesčetné možnosti plánování zajišťují maximální uživatelský komfort i dostatek prostoru pro potřebné přístroje.

 

Lux.jpg

Lux televizní jednotka (Team 7) - Promyšlený dřevěný korpus spojuje různá média v jeden celek. Velkorysý záklop pod televizorem umožňuje nekomplikovaný přístup ke kabelům.

 

Další tipy a inspirace pro vaše interiéry.