Novinky – Dodavatelé

Poznejte nadčasové moderní vypínače od výrobce OBZOR

OBZOR, výrobní družstvo Zlín |

OBZOR je stabilním a spolehlivým dodavatelem výrobků a služeb již od roku 1965. Tradiční český výrobce domovní elektroinstalace a doplňkového příslušenství, vačkových spínačů.

logo_1 obzor 2015.jpg

Tři značky - tři designy

České vypínače a zásuvky v designu ELEGANT, VARIANT a moderní DECENTE. Vypínače přímo od výrobce. V těchto řadách si můžete dopřát nejen nástěnné vypínače, ale např. i termostaty, snímače pohybu, otočné stmívače, doplnit je o bezdrátová tlačítka apod.

decente.pngvariant.pngelegant.png

Decente - designové vypínače z dřeva, kovu a skla

Řada Decente se vyznačuje jednoduchostí a nadčasovým designem s použitím přírodních ušlechtilých materiálů. Široké rámečky vypínačů ze skla, dřeva, kovu či plastu působí luxusně a stylově doplní moderní interiér. Skleněné vypínače je možné vybírat z 13 barevných odstínů. Jedná se o sklo Lacobel, na kterém je nanesen vysoce kvalitní barevný lak. Lakované skla se vyznačují výbornou barevnou stabilitou, vysokou odolností proti vlhkosti a poškrábání. Barevná škála vždy zaručuje jednotnost odstínu, které se dá využít při sladění interiéru. Tento skleněný prvek lze pak využít ve stejném odstínu i jinde než na vypínači.

 

Čtyři nové odstíny skleněných vypínačů jdou s trendem pro rok 2014/2015. Jemné pastelové odstíny splňují požadavky moderních interiérů. Rámeček v odstínu Kovově šedá je v matném provedení se saténovou povrchovou úpravou "Matelac".

decente-skleněná nová řada.jpg

Odstíny skleněných vypínačů lacobel: mocca, indigo, kovově šedá, smetanově bílá.

Variant - barvy pro odvážné i hravé

Odvážný design řady Variant sluší moderním, jednoduše zařízeným interiérům. Výrazné syté barvy rámečků na sebe vždy upoutají pozornost a působí optimisticky. Dominantní barvu rámečku doplňují neutrální barvy středových krytů tak, aby výsledný dojem byl výrazný, přitom ale vyvážený. Řada Variant používá stejné kryty a přístroje jako řada Elegant. Díky tomu je možné snadno inovovat vzhled až do trojnásobného vodorovného provedení.

 

Elegant - elegance pro váš domov

Produktová řada klasického nevtíravého vzhledu, která nabízí širokou škálu barev a kombinací. Unikátní konstrukce rámečků, jenž dovoluje kombinovat dvě barvy dohromady na bočním a základním segmentu rámečku. Neobvyklé konstrukční řešení spojování rámečků umožňuje také vytvářet svislé, plošné nebo až sedminásobné vodorovné kombinace. Novinkou v této řadě je svislý trojrámeček a nové barevné odstíny v tónech cappuccina, oříškově hnědé, olivově šedé a ocelově šedé.

 

Elegant vypínače série neutrálních barev.jpg

 

 

Všechny inspirační a produktové fotografie od OBZOR.

Informace o výrobci OBZOR