Novinky – Inspirace pro bydlení

Portál plný inspirace

interiery.cz |

Novinka na českém trhu – portál zaměřený na inspiraci pro Vaše interiéry. Najdete zde tisíce fotografií interiérů a produktů od českých výrobců a dodavatelů.

Již více než 20 let se věnujeme vybavováním interiérů a to jak bytových tak i komerčních. Z našich zkušeností víme, že všichni výrobci dbají na prezentaci svých produktů a proto hodně investují do kvalitních fotografií a do tištěných katalogů. Pokud hledáme inspiraci pro své zákazníky, musíme prohlédnout mnoho katalogů a stránek výrobců, kde produkty jsou vždy prezentovány jinak a proto to je velmi zdlouhavé a nepraktické. Inspiraci nalezneme taky v časopisech o bydlení, ale tam se většinou nedozvíme jakými produkty a od jakého dodavatele jsou interiéry vybaveny. Vžili jsme se tedy do kůže zákazníka a zjistili jsme, že pro toho je to velmi nepřehledné a ještě složitější než pro nás.
Z těchto důvodů nás napadlo vytvořit pro veřejnost a odbornou veřejnost, portál věnující se fotografiím interiérů a produktů, které se na českém trhu prodávají. Budeme se především zaměřovat na výrobce a dodavatele, kteří nabízejí zajímavé a kvalitní produkty, kteří mají tradici na českém trhu, kteří Vám nabídnou služby spojené s vybavováním interiérů, a kteří mají kamenné prodejny, abyste si mohli produkty prohlédnout.
Pevně věříme, že se Vám náš nový portál bude líbit a budete pro vás užitečným pomocníkem pro návrhy a zařizování interiérů, pro rekonstrukce interiérů, nebo jen pro dekorování interiérů. Pokud se Vám náš portál líbí, řekněte o něm prosím i Vašim přátelům a kamarádům.

Tým - Interiéry.cz