Novinky – Inspirace pro bydlení

Pár chytrých řešení pro předsíně s využitím dřeva z masivu.

interiery.cz |

Ať už máte k dispozici malý nebo velký vstupní prostor, vždy budete alespoň v základu řešit to samé. Minimálně bez věšáku a botníku se zkrátka žádná předsíň neobejde.

Nezapomeňte, že mimo ukládání oblečení zároveň slouží také k vítání hostů a díky tomu ji lze považovat za jakousi vstupní bránu do vašeho domova. Vedle praktické funkce proto pamatujte i na první dojem, který na vaše hosty předsíň udělá.

skříň.jpg
Sestava Cubus - Team7 / Decoland

Celkové uspořádání a množství úložných prostorů se snažte přizpůsobit tak, aby si v předsíni mohl každý člen rodiny odložit alespoň jeden svršek a jeden pár bot. Další volný prostor nechte vyhrazený návštěvám.


Cubus Pure předsíň.jpg
Cubus Team7 / Decoland

Předsíň lze pojmout mnoha způsoby, které se přednostně odvíjí od velikosti prostoru. Pro ukládání veškerého oblečení lze hned vedle samotného vstupu do domu zřídit samostatnou šatnu, v níž bude uloženo vše nepotřebné. Dalším, a pro mnohé také dostupnějším řešením jsou skříně, ať už vestavné či přiznané v prostoru. Ze strany na ně můžete připevnit jednoduchý věšák a na dveře zase zrcadlo pro kontrolu před odchodem z domu.


Cubus předsíň se zrcadlem.jpg
Cubus Team7 / Decoland

Pokud chcete, aby vaše předsíň působila vzdušným dojmem, vybavte ji v minimalistickém stylu. Decentní předsíňová stěna nebo jednoduchý věšák hravě obstarají vše, co od předsíně očekáváte. Do malého prostoru vyberte moderní výklopný botník oblíbený pro jeho minimální hloubku.

Chcete-li toho mít v předsíni přeci jen o trochu víc, určitě zapátrejte v nabídce konzolových stolků, které jsou určeny pro odkládání drobností a dekoraci interiéru. Dalším praktickým kusem vybavení, který doceníte především v chladnějších měsících, je stojan na deštníky. Na závěr nezapomeňte na maličkost, za kterou vám budou vděčni hosté i zbytek rodiny. Židle nebo sedátko na obouvání si totiž v předsíni vždycky využití najde.

Cubus předsíň malá.jpg


Všechny předsíňové sestavy na interiery.cz - INSPIRUJTE SE!