Novinky – Kuchyně

Nový dodavatel - Oresi

interiery.cz |

Největší prodejce kuchyní v ČR prezentuje své produkty na našem portálu! Inspirace pro kuchyně je již doplněna o značky Dolti, Oresi a Armet.

O společnosti Oresi

Společnost Oresi je jedničkou na trhu kuchyní v České republice. Od roku 2009 působíme i na Slovensku. Více než deset let se držíme jednoduché, ale pro zákazníky cenné filozofie:

Filozofie

Nadčasový design v prověřené kvalitě za nejnižší možnou cenu. Naše por tfolio, které neustále rozšiřujeme, tvoří několik značek. Lidem, kteří kdekoli přijdou do jednoho z našich téměř sedmdesáti kuchyňských studií, chceme totiž splnit co nejvíce z jejich přání a snů o hezkém bydlení s velkou užitnou hodnotou.

O výrobcích

Naše výrobky vznikají ve spolupráci s renomovanými designéry z České republiky a z Itálie. Při výrobě využíváme nejmodernější stroje a technologie, vysoce kvalifi kovaný tým pracovníků a spolupráci s těmi nejlepšími dodavateli v oboru. Všechny naše produkty procházejí velmi náročnou výstupní kontrolou a splňují ty nejpřísnější normy bezpečnosti užívání a zdravotní nezávadnosti.

Prezentace na portálu

Na našem portálu společnost Oresi představuje značky:

Dolti - kuchyňské linky a kuchyňkské ostrůvky

Oresi - moderní a tradiční kuchyně

Armet - jídelní židle a stoly