Novinky – Dodavatelé

Novinky u Aulix a představení značky Wofi

V rámci otevřených dveří světelného studia v Dolních Břežanech představila firma AULIX mimo jiné i novinky německé firmy WOFI, kterou AULIX v ČR a SR zastupuje.

Z představených novinek svítidel rozhodně stojí za zmínku nová řada koupelnového a venkovního osvětlení, nové typy moderních interiérových svítidel v LED technologii či LED světelné zdroje.

Světelné studio Aulix v Dolních Břežanech funguje již šestým rokem a nabízí přibližně 200 m2 prodejní plochy, na které zákazníci najdou bohatou nabídku svítidel.

Malá ochutnávka novinek od WOFI pro sezónu 2015 – 2016

Stojací LED lampa Seattle se svítícím stojanem a prstencem.

3705_04_01_0000-R.jpg

 

Nástěnné svítidlo ze série koupelnových svítidel Sonett.

12043006_948518128528143_1389398574266801546_n.jpg

 

Německý výrobce WOFI vyvíjí přes 50 let svítidla a udává krok ve vývoji produktů. Aktuální trendy proměňuje v odpovídající design a nejnovější technologie ve stálou efektivitu.

Inovace stojí v popředí, což firma WOFI dokazuje každým z jejích 400 výrobků, které každý rok nově vyvíjí a přináší na trh. Což zároveň potvrzuje i dynamický růst firmy v posledních 50 letech.

LED (světelné diody) jsou polovodičové diody a patří k elektro-luminiscenčním zářičům. Díky vzrůstající efektivitě a vývoji bílé LED bylo možné použití diod také v oblasti osvětlení. LED se zakládají na polovodičových spojeních, která přemění proud přímo ve světlo. Vzhledem k velikosti, efektivitě, odolnosti a životnosti se světelné diody chovají ke konvenčním žárovkám jako polovodičové diody k trubicovým diodám. Osvětlovací technologii v určitém směru změní, tak jako polovodičová technologie změnila elektroniku.

Ukázka dalších modelů svítidel značky WOFI:

Všechny Inspirační fotografie svítidel Aulix

Aulix lighting

E-shop