Novinky – Dodavatelé

Novinka u Aulix - svítidla ECO-DESIGN

Firma AULIX lighting s.r.o., která sídlí v Dolních Břežanech (Praha-západ), zastupuje v České republice a na Slovensku mnoho českých a zahraničních výrobců osvětlení, jejichž výrobky také prodává.

Výrobní sortiment těchto společností se každoročně zčásti mění a na trh vstupuje spousta nových výrobků. Ty je zapotřebí prezentovat ve studiu, aby měli zákazníci možnost seznámit se s nimi i v reálu, neboť fotografie v katalogu ne vždy dokáže vystihnout vzhled svítidla v prostoru, jeho povrchovou úpravu a hlavně produkované světlo. Proto jsou svítidla vystavovaná ve studiu společnosti AULIX neustále obměňována.

 

ST - obývák.jpg

 

Nově si zde můžete prohlédnout například prezentaci svítidel českého výrobce ECO-DESIGN, jehož hlavním partnerem pro ČR a SR se stala právě společnost AULIX. Mezi vystavenými exponáty jsou nejen velmi oblíbená sádrová svítidla ST (viz obrázek), ale i ukázka nových povrchů (např. hladký (leštěný) či strukturovaný mramor nebo štukové povrchy ve variantách jemný, hrubý a kartáčovaný), kterými designéři a technologové oživili běžný sortiment sádrových svítidel. Většinu z nich si lze nyní objednat v barvě a designu přesně zapadajících do individuálních představ o dokonalém interiéru.

 

ST.JPG

 

Na návštěvníky světelného studia se těší vyškolený profesionální personál, který poradí i s návrhem osvětlení do rodinného domu, bytu, kanceláře či zahrady. Více také na www.aulix.cz.